звіт в.о. голови за термін 31.03.2019 по 26.04.2019


Шановна громадо селища Борова!

Підводячи підсумок роботи за квітень місяць хочу сказати наступне:
Головною новиною став той факт, що 31 березня 2019 року відбулись проміжні вибори депутатів Борівської селищної ради по 17 округах. Зараз селище має нарешті повноцінний депутатський корпус, який складається з 26 депутатів.
Протягом місяця було проведено три засідання сесії Борівської селищної ради вже новим депутатським корпусом. На засіданнях було нарешті розглянуто та прийнято Бюджет селища на 2019 рік, який був відсутній майже 1,5 роки через саботування попередніми депутатами. Розглянуті всі питання та прийняті відповідні рішення по наданню дозволів мешканцям селища на розробку та затвердження технічних документацій(приватизація),
було прийнято всі штатні розписи по бюджетних організаціях та установах, виділені кошти нарешті на харчування дітей учасників АТО в ЗЗСО |-||| ст., сформовано новий склад виконавчого комітету та вчора було проведено перше засідання виконавчого комітету(засідання не проводились вже три місяці). На засіданні виконавчого комітету було розглянуто питання надання матеріальної допомоги мешканцям селища, вирішено нарешті всі поточні питання, які накопичились за період відсутності засідань.
Тому, враховуючи вище вказане, хочу подякувати новообраному депутатському корпусу за оперативність в прийнятті надважливих рішень для життєдіяльності та подальшого розвитку селища. Зараз впевнено можу констатувати той факт, що повноцінну роботу органу місцевого самоврядування відновлено. Вже після травневих свят ми почнемо вносити зміни до бюджету селища та впевнено працюватимемо над розвитком та над створянням майбутньої Борівської об’єднаної громади.

З повагою в.о. селищного голови Босой Д.А.


..нижче трохи тексту не байдужих односельців, що у той чи інший спосіб радіють, за цю новину і радять..

п.с.: звісно за текстом стає зрозумілим, які питання і кого хвилюють, а саме головне – матами спілкуватись.. кредит на карту

Comments are closed.