зустріч кандидатів з виборцями. Фото і відео.

..відбулася анонсована раніше зустріч кандидатів з виборцями на голову селища Борова.
Фото і відео додається..

..активність громадян напередодні виборів голови селища трохи розчаровує, зал БК був незаповнений, кандидати могли надати інформацію про себе більшої кількості мешканців. Питання та відповіді, під час діалогу, могли бути більш різносторонніми чи актуальними. Але..

..добре що всі прийшли взагалі, побачили і познайомились з кандидатурами, почули їх, створили своє власне бачення та думку. Трохи було комічних моментів з випадково завітавшими, але вони також отримали відповіді на свої питання, все прошло добре..

..дивувала відсутність представників з селищної Ради, може просто їх не помітив, на такій важливій події.
..депутати селища були присутні, але також не повним складом..
..головуюча в комісії повідомила про розміщення об’яв у селищі, а також про їх систематичне знищення невідомими, що можливо й стало причиною низької явки односельчан в зв’язку з їх непоінформованності.
..трохи питань, в процесі обговорення, були скоріше сесійно-дебатними, ніж до кандидатів на пост голови. Але то вже особиста думка..
..виступ від представника партії “Удар” від нашого району, Р.Сольвара, про пропідтримку місцевого кандидата додав роздумів. Що власне і додало питань, які є на відео..


..представник від Р.Сольвара також потрапив до кадру..

..вважаю відео корисним, і це єдине на данний момент відеозвернення кандидатів, що зроблене на цій зустрічі..


кредит онлайн

Comments are closed.