..знято черговий "лежачий поліцейський"

..4.04.2019 на шляхах смт Борова було демонтовано черговий взірець непродуманних дій: нетиповий черговий “лежачий поліцейський”! Він як маркер некомпетентності і непорозуміння, був втулений “наоко” як і ті, що демонтували раніше на головному шляху на Подолі, і створював більше незручностей і проблем, чим вірішував свою основну функцію.

..подейкують, що той пагорб асфальту спричиняв від ваговозів значні коливання, які своєю систематичною дією порушували тишу й спокій оточуючих помешкань, а також створювали локальні “сейсмічсні струси”, що впливали на споруди поруч: хати, церкву, то що..

..в мережі на фб навіть розгорнулась ціла полеміка “надо-ненадо” було демонтувати, але хто пам’ятає, чи питав хтось погоджень у мешканців, коли встановлювали?

..стосовно безпеки: все залежить від культури і вихованності учасників руху, де одні швидко їдуть, а інші раптово переходять без попередження шлях у довільному місці, і це є проблемою..

..наразі так склалась ситуація, що бурхливий розвиток і статків громадян випереджає відповідний розвиток інфраструктури, тому коли почали робити тротуари і латати капітально асфальт, то була й певна мета почати модернізацію шляхів і забезпечити певний рівень, але…

..але втрачено майже два роки, і те що вважали “зайвим” і “ненадійним” – довело свою необхідність і стало звичним. Тротуар до цих пір є, асфальт теж ще тримається, а наліпити горбів з асфальту без урахування норм і тд. і видавати це як за значне досягнення, причому єдине, це вже є яскравою ілюстрацією “компетентості”!

…стосовно обмежень руху великогабаритного (вагового) транспорту, щоб зберегти подароване покриття, пАпЄредніки теж не сильно напрягались, точніше бездіяли взагалі, але ще тоді коли поклали новий асфальт, почали перемовини з місцевими підприємствами про певне обмеження у русі, але… мінус два роки, і полотно потроху “пішло”.

..тож лишилось їм тепер користуватись як своїм “господарюванням” на шляхах, так і тих, що встигли тоді зробити…

..а тепер ті, хто вважає що треба щось робить, нехай долучаються до справи: кажіть-пишіть свої бачення чи вподобання стосовно огранізації чи ремонту шляхів-тротуарів, доводьте свою думку відповідальним та депутатам, а ті нехай транслюють її на виконкомах-сесіях, і шукають гроші-можливості реалізувати то все для людей!

п.с.: приємно бачити, що більшість поприбирала територію вулиць біля своїх садиб, і це тішить..

займ без отказа

Comments are closed.