зламано бордюр. центр..

21.05.2017 (а може й раніше) у смт.Борова на вул.Франка (поруч селищної ради) проводились ремонтні (або будівельні) роботи. Як згодом дізнались, ці роботи були несанкціоновані (дозвіл або погодження відсутні): нещодавно встановлений за бюджетні кошти бордюр було кимось зруйновано і загальне місце паркування перекрито будівельним сміттям. До місця події приїхали представники адміністрації селища (котрі свого часу доклали максимум зусиль до створення нових тротуарів і бордюрів, а також в покритті асфальтом головних вулиць, все вийнятково за бюджетні кошти), викликали поліціянтів для складення протоколу (понівечено державне майно, так годиться), спробували знайти “автора” цих робіт (неділя, вихідний день..).

..приїхав ініціатор “перебудови” (бувший найнятий директор ринку, котрий свого часу захопив автостоянку під торгові ряди, та виставив там свої столи), до нього у підкріплення прийшов бувший мер (що за своєї каденції ямки в асфальті засипав відсівом), а згодом приїхали представники поліції (чекали їх лише півтори години). Прибулі вислухали обидві сторони, склали заяви-протоколи, заборонили продовження робіт до отримання рішень від відповідних інстанцій і…розїхались. Дві години недільного часу змарновано з самоуправства однієї особи, котра вкотре порушує місцеві правила благоустрою, має певні проблеми з місцевими мешканцями.
Подробиці на фото та коротенькому відео, яке дає уяву про перебіг подій.

п.с.: неофіційний дрескод пояснюється вихідним днем і відпочинком, коли люди одягають зручне і відпочивають, а тут таке. Можливо за наявності погоджень, котрі іноді треба отримувати, подібного самовправства вдалось оминути і все було б гаразд, але …

микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.