Журналісти показали маєток директора Фастівського лісгоспу (ВІДЕО)

У Снітинському лісництві Фастівського лісгоспу на Київщині знімальна група “СтопКору” зафіксувала 80 кубів зрізаної ділової деревини вартістю щонайменше 120 тисяч гривень без відповідного маркування

Про це повідомляє інформаційний портал “Моя Київщина” з посиланням на “СтопКор“.

Журналісти переконують, що по всьому лісництву таких ділянок майже сотня. Отже, тільки в одному лісгоспі хтось наживається на мільйонні суми.

Аби розповісти про знайдені факти, команда “СтопКору” поїхала до директора лісгоспу Олега Чемерського, та з’ясувалося, що він несподівано захворів. Буквально перед приїздом журналістів.

Та стопкорівці не втрачали надії переговорити із місцевим очільником і відправилися до нього додому. Благо, чи не кожен з місцевих знає, де живе пан Олег. Та й район не простий – називається Царське село. Побачили й “хатинку” лісника.

Дивишся на це обійстя і не можеш не згадати стару істину: якщо десь вибуло, то десь точно прибуло. Відповідно до електронної декларації пана Олега, живе він в цьому маєтку з 2016 року, загальна площа – 455 квадратних метрів. В будинку підземний паркінг на 4 автомобілі, щоправда, в декларації вказано тільки один – VOLKSWAGEN PASSAT 2016, вартістю 1 млн 340 тис. грн. Окрім того, автівка у власності дружини – і залишається тільки дивуватися, як вона змогла стати власницею при тому, що за останній рік зробила всього 38 тисяч гривень.

До речі, будинок розташований прямісінько біля церкви, яка на фоні обійстя пана Чемерського виглядає досить скромно.

 

“Коли директор будував хату, практично з кожної ділянки головного користування було 100 кубів директорських. Вивозилось в першу чергу”, – розповідає майстер лісу Снітинського лісництва Фастівського лісгоспу Ігор Петрушенко.

Усе своє життя пан Олег пропрацював в лісгоспі. Пройшов усі ланки – від рядового працівника до директора. Директором його призначили у 2012 році, до цього посаду директора лісгоспу обіймав його батько – Юрій Чемерський – який керував лісгоспом 29 років.

А ось і ще одна – цікава інформація, яку “СтопКору” надали після поїздки у Фастів. Один із колишніх працівників запевняє, що у родини Чемерських є нерухомість у Греції, яка може бути оформленою на батька чи на нині вже покійну мати.

link кредит онлайн

Comments are closed.