Жук В.Ю. вернісаж

3.05.2018 о 14.30 відбулось відкриття виставки “Насіневі розписи” у ФДКМ митця-агронома з смт.Борова, котрий творить своі полотна зерном різних культур, Жука Віталія Юхимовича. Прийшло чимало гостей на подію, бажаючі отримали привітальне слово, а народно-аматорський фолькльорний співочий колектив “Надвечір’я” з БК смт.Борова додав своїх пісенних привітань. Стисло про життєвий шлях, про творчість, про стосунки і тд автор розповів присутнеій аудиторії. Детально на відео.

+ текст від ФДКМ.

03.05.2018 року в приміщенні ФДКМ відбулася презентація виставки “Насіннєві розписи”, створеної руками нашого земляка-борівчанина, відомого вченого в галузі овочівництва, селекції і насінництва овочевих культур, кандидата сільськогосподарських наук – Жука Віталія Юхимовича. Результатом його багаторічної діяльності є публікація понад 100 наукових робіт, 11 авторських свідоцтв на сорти. Віталій Юхимович має безліч нагород, але найголовніша – любов і шана земляків. Тому не дивно, що за багаторічну невтомну працю на ниві сільського господарства рішенням Фастівської райдержадміністрації та районної Ради йому присвоєно звання “Почесний громадянин Фастівського району” та занесено до книги “Золотий фонд Фастівщини”. Автора виставки привітали заступник голови Фастівської райдержадміністрації Волков Ю. В., Древецький А.А., Гупалова Є.Ф., Кондратюк П.Н. та інші учасники заходу. До золотого ювілею – 50-ї річниці подружнього життя Віталій Юхимович та його дружина – Ольга Яківна отримали чудові квіти від міського голови та управління культури, молоді та туризму.
Родзинкою заходу був народний аматорський колектив “Надвечір’я” (смт. Борова). Жартівливі пісні, гуморески та віншування земляків підтримували веселий настрій учасникам заходу.
Дякуємо всім, хто завітав до музею цього дня!!!


..полотна з близької відстані..


теиатичні роботи


..”палітра” майстра


..трохи музики від художника


відео події кредит

Comments are closed.