збір харчів та речей

..плануємо найближчими вихідними зробити збір у підтримку наших воїнів в АТО харчів та речей, який вже неодноразова проводили, і вже маємо певні напрацювання: збір у найближчих церквах, торгівельних закладах та магазинах, з повідомленням “на АТО”! Війна триває, часи важкі, скрутно всім, але хто їм допоможе, якщо не ми? Тому повторюємо запити..
..традиційний набір чоловічого спіднього, що відповідає сезону, потрібно нашим бійцям: майки-футболки, панчохи (носки), труси. Все бажано темних або захисних кольорів. На додаток, це різні «рильно-брильні» набори від мила-шампуню до зубних щіток і бритвенних станків. Іноді є гостра потреба у вологих серветках (для гігієничних обтирань) і звичайних сухих, що там теж стануть в нагоді.
з пропозиціями: 0507777085

решта потреб майже незмінна:
1. актуальні ліки від ОРЗ та від головного болю
2. різний перев’язочний набір (бинти, марлі, пластирі, жгути, ін.)
3. з настанням тепла може активізуватись проблема з кліщами та педикульозом, тому різні засоби для запобіганню та знешкоджуванню паразитів будуть в нагоді..
4. чаї-кава, бажано в стіках і зручній безпечній упаковці.
5. харчі: будь що тривалого зберігання гарної якості в зручній безпечній упаковці! Консерви-крупи та сушені набори, варення-печення і цукор-мед, та ін.
6. є ще запит на зелені маскувальні сіті, але до цього часу здають ще білі (!) які почали плести взимку, тому трееба все фарбувати або одразу плести потрібного кольору.
7. є ще запит на літні берці, чергова хвиля від бійців, що звертаються. Іноді вони виходять з ситуації самостійно, іноді ні..
8. транспортування (доставку) плануємо виконувати через відділення НП або за підтримки знайомих волонтерів попуткою..
9. у зв’зку зі значним здорожченням палива, а всі навіть місцеві транспортування (логістика) виконуються з витрачанням пального, окремо зазначаємо про ці затрати і необхідність коштів: талони або навіть просто пальне в бак теж можливо. займ на карту онлайн

Comments are closed.