затримані провокатори

Під час багатоетапної спецоперації СБУ на території Київської та Одеської областей одночасно затримано 7 злочинців, які намагалися збути військове озброєння. Про це у Facebook повідомив радник голови СБУ Маркіян Лубківський.

Шановні друзі,
Пропоную вашій увазі важливу і термінову інформацію.
Як ви, мабуть, пригадуєте, 4 лютого ц.р., Голова Служби безпеки України Валентин Наливайченко повідомив про затримання двох зрадників-провокаторів, а саме громадянина України Чорнобая, підполковника Генерального штабу ЗС України Чорнобая та бойовика т.зв. «ДНР» Мелешка, які за завданням російських спецслужб підбурювали антиукраїнські акції та готували диверсії з метою дестабілізації ситуації в державі.

Окрім того, СБУ вилучила великий вантаж зі зброєю, прихований їхніми спільниками, — десять гранатометів, велику кількість набоїв до стрілецької зброї різного калібру, ручні гранати, саморобні вибухові пристрої та готові для бойового встановлення розтяжок.
Активні заходи з виявлення диверсантів і провокаторів було продовжено і вже 4-5 лютого в результаті проведення співробітниками СБУ у взаємодії з колегами з МВС спеціальної операції в Одесі було припинено злочинну діяльність крупної міжрегіональної організованої групи із збуту стрілецького озброєння, боєприпасів, вибухових речовин проросійським лідерам злочинних унруповань, які готувалися до вчинення терористичних актів та диверсій.
Під час багатоетапної спецоперації на території Київської та Одеської областей одночасно затримано 7 (!) зловмисників, які намагалися збути військове озброєння (фото додаються). Це все наші співвітчизники від 1976 до 1982 р.н.!!!
У затриманих вилучено 5 гранатометів РПГ-18, 3 гранатомети РПГ-26, два АК-74, понад 3000 набоїв, майже 2 кг. тротилу, детонатори та близько 90 гранат Ф1.
Розпочато кримінальне провадження.
СБУ
Україна в безпеці!

link займ на карту

Comments are closed.