задимлення..

..вже декілька діб селище і околиці, у безвітренні часи, вкриває дим з лісових пожарів. Сиза завіса ускладнює дихання і є досить небезпечною, бо містить канцерогени. Цим літом “підкопчює” нас постійно: то нафтосховище, то лісова пожежа, то чиїсь будинки..

Карта пожеж під Києвом: де найпотужніші осередки полум’я

У Деснянському районі Києва вогонь локалізований на 32 га, а в Бородянському районі Київської області гасять пожежу на 3 га
У Києві та області на даний момент знаходяться 10 осередків займання. Самою потужний з них – у Білодібровському лісництві, яке знаходиться між селом Зазим’я і містом Бровари, на території Деснянського району столиці. Тут полум’я локалізовано на площі 32 га. За сприятливих погодних умов рятувальники планують повністю ліквідувати НП до вечора. Через пожежу практично весь Київ затягнуло димом, в школах скоротили навчальний день, а завтра занять взагалі не буде.

Другий за площею осередок займання знаходиться в Бородянському районі Київської області – між селами Коблиця і Великий Ліс. Тут полум’я також локалізовано, площа становить близько 3 га.

Крім того, під Києвом близько 8 населених пунктів тліє торф, але площа пожеж набагато менше, ніж у Деснянському районі столиці – в середньому близько гектара кожен.

Читайте також:
Торф’яні пожежі під Києвом: вогонь гасять 65 рятувальників
Соцмережі вже висміяли смог у Києві
Ситуація на найпотужнішій пожежі під Києвом: що горить
Глава ДСНС розповів, коли буде погашено масштабну пожежу під Києвом, яка задимила столицю
Київ заволокло димом: зміг видно з 22-го поверху, а в повітрі стоїть запах гару

джерело кредит онлайн

Comments are closed.