..Забути не маємо права.

..про подію, молебен пам’яті жертв Голодомору 23.11.2013, було дано коротенький опис та повне відео. Додати тексту вважалось зайвим, все було сказано..
..а от в статті, що незабаром вишла в “Перемозі”, районній газеті, все подано трохи інакше. Навіщо, чому, який зиск? З годинного відео лише 2,28 хв. промови? І ні слова хто був організатором, але “за участю секретаря селищної ради”, який “до заходів приєдналися сюди..(дослівно!)”. І трохи тексту, на кінець статті, про “Священик о. Юрій Юрченко відслужив панахиду..”
..традиційна і досить недолуга, як звичайно, для окремих представників адміністрації селища поведінка. Нажаль…


..далі з першоджерела.

23 листопада у селищі Борова в рамках Всеукраїнської акції “Запалимо свічку разом” біля поховання жертв Голодомору та пам’ятного знака відбувся мітинг-реквієм за участю секретаря селищної ради Оксани Березянської, депутатів районної і селищної рад, активу громади, учнівської молоді.

Оксана Березянська розповіла про страхіття нелюдського акту з боку керівної верхівки Союзу РСР, метою якого було упокорити або знищити український народ. Вона звернулася до присутніх з проханням спільно пом’янути загиблих від голоду. На могилу та до пам’ятника покладено від селищної ради вінки, а від громадян – живі квіти з траурними стрічками. Священик о. Юрій Юрченко відслужив панахиду та молебень за убієнними та померлими внаслідок Голодомору. Він роздав окрайці житнього хліба і благословив присутніх.

За інф. міськради та РДА

..дадатково: політика чи спроба подвійних стандартів, фактично на побутовуму рівні, продовжує існувати в нашому селищі. Чомусь цю “статтю”, викласти на Борівському ресурсі, їм не захотілось (невже соромно?), а от “врайон” – можна, хто там знає правду і чи буде її перевіряти! Буде і будуть, бо це вже не лізе ні в які рамки, відверто і систематично перекручують факти. Будемо слідкувати й надалі… кредит на карту

Comments are closed.