заборона на фото у садочку "Віночок"

..декілька діб тому отримали приватний телефонний дзвінок, від керівника садочку ДНЗ “Віночок”, де було заявлено наступне: з цього моменту і в майбутньому заборонено проводити фото- та відеозйомку на території закладу! Хто таке поросив: вихователі і батьки дітей в категоричній формі проти! Прохання пояснитити причину: невдоволення роботою сайту!! Все.

п.с.: окремо був запит на оприлюднення цієї інформації на сайті – адмінпрацівник заборонив, пообіціяв що згодом дадуть пояснення. “Згодом” наступило, пояснень “нуль”, викладаємо..
..про що саме, в роботі у висвітленні на сайті borova.org, було “не так” повідомлено – так і не зрозуміло. Мабуть те, що ВСІ зйомки були безкоштовні і викладення матеріалу безоплатні, та транслювання на сайті і збереження фото чи відео, не вимагало ніяких взагалі затрат садочку абсолютно. Це мабуть і є головною причиною..

..кандидат у депутати, керівник закладу, свідомо позбавляє інформації – прикро. Стає зрозумілим, на чиїй ви стороні…
..є підозра, що хтось з керівництва селища вплинув на підлеглу, і вона транслює його думки. Ну, тоді така персоналія теж веде себе дуже погано, а ще й знову балатується на посаду голови..
..ТУТ і ТУТ добірка загальна про заклад, що є на данний момент. Продовження, можливо, вже не буде…
взять деньги в долг на карту

Comments are closed.