За автомобілем!

Для потреб бійців в зоні АТО тривали пошуки автівок, придатних для використання у зоні бойових дій і за помірною ціною. Волонтери з селища Борова, від ГО «Громадський актив селища Борова», знайшли інкасаторський броньорований автомобіль УАЗ, що находився в селі Урзуф, неподалік від Азовського моря.

Наш новый товариш Олександр з Маріуполя пригнав евакуатор, домовився з СТО і майстрами, разом зі своїм товаришем Євгением допомогли знайти житло, показали місто, магазини автозапчастин і т.д. За що велика подяка особисто Олександру та його товаришам.
Коли автівку оглянули майстри, то виявилось, що не все так просто: три роки простою під відкритим небом і морське повітря зробили свою негарну справу.
Вимушені були купувати нові запчастини на заміну: помпа, коробку передач, основний тормозний циліндр, решту тормозних циліндриків, трамблер, карбюратор, всі трубки, патрубки і тд. Також замінили усі робочі рідини: масла в двигун і коробку, в мости і роздатку. Докуплено ремкомплекти для карбюратора та бензонасоса.
Всі работи було виконано за три дні!!!
На цьому СТО познайомились з доблесними воїнами ЗСУ з Широкіно, котрим згодом урочисто передали відремонтований автомобіль.

Підсумок:
Автомобіль – 15000грн.
Евакуатор – 800грн.
Коробка передач і заміна – 3500грн.
Работи майстрів на СТО – 1900грн.
Решта запчастин та інші витрати обійшлись у 13000 грн.

Кошти, левова частка, це благодійні надходження від односельців: карнавки, внески від добродіїв. Ще частка коштів – це від реалізації зібранної вторинної сировини (пляшки, мукулатура), та ін.
Детальніше на фото..

займ без отказа

Comments are closed.