з днем волонтера!

5.12.2016 день волонтера! Волонтерство — надзвичайно важлива складова громадянського суспільства. Особливо важко переоцінити роль волонтерської діяльності в умовах, коли на нашу землю прийшла війна. Попри усі труднощі, які Українській державі доводиться долати, вражає згуртованість, патріотизм та небайдужість сотень тисяч українців. Кожен хто чим міг, тим і підтримав наш місцевий волонтерський рух, надавав посильну допомогу, передавапв харчі і речі, ліки і кошти, солодощі та листи з побажаннями і підтримки нашим бійцям на війні. Кожен мішечок з картоплею або горіхами, кожна банка з варенням або консервованими смаколиками, все це пройшло через руки волонтерів, через їх безсоння та навантаження, і поки розгорталась та мобілізувалась відповідна державна служба, волонтери весь вантаж цих справ взяли на себе. Ніхто не ділив бійців на “наших” і “ненаших”, бо всі хто нас захищають – наші, і всім потрібно було надати посильну допомогу.

..нагадаємо, що представниками ГО «Громадський актив селища Борова» було виконано левову частку волонтерських робіт на місцевому рівні, організовувались пункти збору харчів і речей, збирались кошти і спонсорська допомога для придбання автівок та їх ремонт, вивозили до передових позицій замовлене і передавалось особисто. Цей рух мав спільні стосунки з волонтерами сусідніх сіл і міст, який підтримував один одного і спільно допомагав фронту.
..відвідини госпіталів в тилах, придбання та надання необхідних медичних засобів та пристроїв, банальні харчі і речі, це все теж відбувалось за підтримки мешканців смт.Борова та сіл Мотовилівського куща та околиць. Бензопили, бензогенератори, прилади нічного бачення, автівки, слюсарний реманент, пічки-буржуйки, одяг, назальні ліки, чаї-кава, коштовні і рідкі ліки та хірургічні засоби, рації, безліч смаколиків і т.ін. – все це пройшло від населення через волонтерів до бійців!
..тож вітаємо всіх причетних до цієї події – з днем волонтера! займ на карту

Comments are closed.