Юна художниця з с.Борова

Іра Єременко

Народилась в селищі Борова 18.05.1993. З дитинства мала потяг до мистецтва, цьому сприяло оточення, природня спостережливість, захопленість навколишнім світом. Саме тому рідна природа займає чільне місце у її творчості. Будь-які мистецькі заходи, що влаштовувались в рідному селищі Борова, були для неї цікавими. З радістю приймала в них участь. Займалась музикою, танцями, гімнастикою, живописом та малюнком. Закінчила музичну школу по класу фортепіяно.
2004 вступила до Державної Художньої школи імені Т.Г.Шевченка. Це стало наступним етапом у розкритті творчого потенціалу, адже школу Ірина закінчила з відзнакою. У світ високого мистецтва юну художницю ввела викладач, майстер своєї справи, Тітова Ольга Генадієвна. Вона була однією з тих, кого хотілось наслідувати. З її допомогою в 2012 році Ірина зробила перші кроки в доросле мистецьке життя.
Художник завжди радіє визнанню власного таланту, сприяє цьому численні конкурси, в яких Іра брала участь. Зокрема творчими віхами стали перемоги в конкурсах: «Податки очима дітей», «осінній пейзаж» міста Київ, Фастівський конкурс живопису. Відзнаками цих перемог стали поїздки до міждународного центру «Артек». Найціннішою Ірина вважає перемогу на Паризькій виставці «Сонце Франції», що подарувало можливість відвідати Францію, на запрошення організаторів художніх змагань. У 2012 році стала студенткою Національної академії Мистецтв та Архітектури, на курсі живопису.

персональна виставка

роботи.


взять деньги в долг на карту

Comments are closed.