..ялівець.+6 рослин.

..в центрі с.Борова невеличке поповнення – досадили ще 6 садженців ялівцю, на місці знищених раніше дерев. Ця справа добра, викликає лише позитивні відчуття, а також додає впевненості у відновленні усієї алеї.

..посаджено зараз трохи інший сорт чи вид ялівцю, але це різномаїття може й добре, час покаже що краще росте. Це зроблено за кошти місцевого добродія, а гарні справи цураються зайвої реклами..

.. нажаль, відновлення триває довше і відбувається дорожче, ніж прийняте тоді поспіхом рішення недалекоглядних керівників. Про долю “депутатське звернення. ялівець.” вже й не згадають…
..можливо потрібно було слідкувати за станом рослин, своєчасно обстежувати, підв”язувати та обтрушувати сніг, доглядати за цим “господарством”…
..для нашого селища то була дійсно втрата, але стало це наочним прикладом непрофесіоналізму того керівництва, тож бажано довести громаді дійсний стан речей: чи покарано винуватих, хто дав наказ рубати, чому папіри зроблені “заднім” числом? І ці люди й досі сидять у селищній раді?..

..то риторика. А новина гарна і варта наслідування.. займ без отказа

Comments are closed.