Христос рождається! Славімо Його!

Різдво – це та неповторна і втаємничена хвилина, коли самотня сучасна людина відчуває трепет невимовної Божої близькості та уваги до себе, коли весь світ збирається в одну родину довкола вифлеємських ясел, в яких спочиває новонароджений Господь, та радісно співають: «Славімо Його!».

Час Різдва — це час великого Божого милосердя. Наслідуймо і ми це милосердя в ставленні до ближніх, а особливо до тих, кому зараз важче, ніж нам: хворих, знедолених, несправедливо засуджених, самотніх!

Нехай у своєму Різдві новонароджений Спаситель наблизиться до кожного із нас та завітає із своїм небесним світлом до кожної оселі, де чекають на Нього!

Нехай неземна ніжність самого Бога зворушить та зігріє серце усіх нас: тих, хто вдома, і тих, хто в дорозі, тих, хто далеко від рідної землі, і тих, хто шукає саме в ній достатку, миру і злагоди для своєї родини.

Нехай небесна радість від того, що Господь об’являється там, де людська влада й сила є безсилими, подаруєнам віру й надію на кращу долю нашої України.

Нехай різдвяна коляда стане для нас сьогодні, як і колись, могутньою силою, через яку ми будемо ділитися своєю вірою, обновляти наше суспільство та єднатися із всім всесвітом, що прославляє сьогодні свого Творця і Господа

РІЗДВО

Дочекалися ми свята
І для серця, й для душі:
На столі кутя багата,
Пиріжки, узвар, книші.
В хаті ладан в’ється димно,
В пасмах затишку й тепла…
Тільки перша зірка блимне,
Посідаєм до стола.

Й тих згадаєм, хто бідує
У неволі та нужді.
Хто і в цей рік не скуштує
Свят-вечірньої куті…
Ми надіями ясними
Обдаруємо сумних
І пожуримося з ними,
І помолимось за них.

О. Кобець микрозаймы

Comments are closed.