Всюду Буду ;-

19, 20, 21 жовтня пройшли в активних змаганнях та тренуваннях. Фото-альбом буде згодом, а зараз трошки інформації про те, чим, для чого, з ким і завдяки кому ми займалися ці три дні.

19.10.2018 р. Старт на середній дистанції ХХ Міжнародних змагань зі спортивного орієнтування, присвячених пам’яті Героя – афганця – Олега Оніщука та Героя України Олега Міхнюка. Середня (19 жовтня) та довга дистанції (20 жовтня) пролягали в лісі поблизу села Проців Київської області. В зв”язку з віддаленим від нашого населеного пункту місцем змагань транспортна підтримка була надана ГО “Рух розвитку селища Борова”, фінансова підтримка – “КЛМ-ТУР”,а участь гуртківці взали лише в перший день.

Стартовий внесок за кожен день змагань складав 90 грн. з особи, також необхідна умова – власний або орендований чіп електронної фіксації проходження дистанції (30 грн.) за три дні. Якщо реєструватися та сплачувати за місяць до старту, то вартість могла б бути 45 грн. за день змагань, але, нажаль, такої змоги бути впевненими в участі всіх заявлених немає. Отож, 19 жовтня – старт для Васьок Тарасенко (13 КП та 5,875 км по прямій – називається пташиний політ, але реально учасник набігає вдвічі більше, бо враховується рель”єф, блукання-пошуки, помилки і.т.п.) закінчився невдачею – КП стояли майже посеред лісових кварталів, прив”язані на карті лише до одноманітного рель”єфу, без просік, стежок та доріг, тому Вася у відведений час знайшов лише половину КП. Льоша Щербак виконав успішно легку дистанцію замість іншого учасника, тому що його заявка на змагання, нажаль, була запізно подана і Льоша не був включений в стартовий протокол по своїй віковій групі. Крістінка Третяк (2,125 км по пташиному польоту, 10 КП) героїчно боролася з кущами акації, поваленими деревами, суперниками, що заблукали та відволікали її запитаннями та підступникми пеньками та ямами. Але всіх негараздів було більше, ніж Крістінка могла винести на своїх тендітних ніжках, тому після кількох болючих падінь вирішила фінішувати без кулькох КП. Молодець! Адже адекватна оцінка своїх сил – це теж запорука успіху! Мабуть для МІЖНАРОДНИХ змагань ще треба трішки потренуватися, адже на чемпіонатах міста Києва Крістіна виступає дуже гарно! Ліза Коломієць(2,125 км по пташиному польоту, 10 КП) з 13 учасників зайняла 9 місце з результатом 42 хвилини 26 секунд. Ліза налаштувалася не панікувати, гарно повторила умовні знаки топографічних карт та легенд для орієнтування, повірила в себе і – перемогла над самою собою! Вітаємо, це прекрасний показник!! (Контрольний час був 2 години 30 хвилин). Liliia Goncharova – 1 година 44 хвилини, 4,725 км по пташиному польоту, 13 КП. Важко було, як і всім, вле впертість в таких випадках допомагає В своїй віковій категорії 2-е місце, правда, серед всього трьох учасників
Втомлені, але задоволені, з зупинкою в KFC, в 20.30 всі діти вже були вдома.

20 жовтня на довгу дистанцію ми не поїхали – через брак коштів та для накопичення сил перед недільним спринтом. Але вдома не сиділи і вчотирьох Ліза, Льоша, Боря та Л.М. поїхали велосипедами на Плесецький кар”єр. Багато років ходимо туди та їздимо і бачимо, як змінюється ліс навколо. Під час зупинки на перекус зробили фітнес-тренування, а також поласували самколиками від Світлана Швець. Впоралися за 4 години. Проїхали 30 км по пісках, горбах та лісовими просіками.

21 жовтня – найнасиченіший день і подіями і учасниками. З 11.28 ранку почали стартувати на дистанції спринт (Саша Журавель) в студмістечку Університету Шевченка, що на метро Виставковий центр. Результати такі: Саша Журевель (це були його треті змагання за весь час і другі – самостійні). Вирішили заявити Сашу в його вікову групу (ризикнули), а не в групу новачків, але результат прекрасний – не заблукав, вклався в контрольний час, хоча КП взяв не в тій послідовності, що було потрібно, тому був дискваліфікований. Дарина Перегуда – чудово виконала всі поставлені задачі: вклалася в час, взяла всі КП! Молодець! Ліза та Крістіна в міському орієнтуванні показують завжди хороші результати, Вася та ЛЬоша теж не підвели (точні дані: час та місце в рейтингу будуть згодом). Для Л.М. третій день значних фізичних навантажень (+психологічна втома) далися взнаки – шосте місце, відставання від лідера майже вдвічі
Проте, на гуртківців після змагань чекав сюрприз! Діти…. втекли з школи! “Втеча з класу!” – так називався квест в квест-кімнаті, який діти успішно подолали!

Необхідно було виконати завдання з фізики, географії, природознавства та математики, щоб відгадати коди та знайти ключ, який відмикав клас, де були зачинені гуртківці. Неймовірні емоції, дружна робота всього колективу, знання Саші Журавля, ерудиція Льоші, врівноваженість Васі, практичний підхід Паша Тарасенко, швидкість Крістіни, логіка Лізи та уважність Дарини показали, які ми вправні в багатьох речах! За дверима класу, а також на дистанціях нас підтримував Володимир Черненко (Володимир Михайлович Черненко), який, сподіваємося, на наступних змаганнях вже покаже результати і з орієнтування!
Цікавий день був і завдяки прогулянці Маріїнським парком та міським парком, де бачили гарну будівлю театру ляльок та красиві скульптури, музей води та дерево бажань, місток закоханих. Багато сміялися, фотографувалися та бешкетували в осінньому листі! Чудові дні! Чудові діти! Чудові батьки: Інна Третяк, Володимир Третяк, Вікторія та Петро Тарасенки, Перегуда Олександр, Сергій Коломієць, Юрій та Світлана Мартинюки. Надія на те, що все в нашій країні буде добре, коли ми всі- така гарна велика команда!
Звичайно, що був у нас в ці дні ще один невеличкий приємний момент: 19 жовтня – це день народження Васьок Тарасенко! Найкращі вітання від нас – це чудові емоції, які подарували йому ДРУЗІ!!! займ без отказа

Comments are closed.