всюду буду 27.10.2018

Увага! Увага! Головна подія осені: маємо перших чемпіонів зі спортивного орієнтування!

27-28 жовтня відбулися XX ювілейні змагання “Голосіївська осінь” та “Кубок друзів”. дуже пишаємося Льоша Щербак, який в обидва дні пробіг дистанції пречудово і виконав в обидва дні ІІІ дорослий розряд!! Підтвердження результатів всіх учасників у фото-звіті.

Володимир Михайлович Черненко дебютував в групі “Новачки-2” (старші 15 років) і виборов почесне ІІ місце!

Найбільше ж досягнень у Ліза Коломієць: вона виконала ІІІ юнацький розряд та зайняла ІІ місце в змаганнях “Кубок друзів”. Чомусь Лізі видали грамоту за ІІІ місце, але насправді дві учасниці пробігли дистанцію з однаковим часом: 30 хвилин 41 секунда – і обидві посіли ІІ місце!! Найкращі вітання переможцям!

Складність рельєфу можна оцінити на картах, але відмітимо, що набір висоти в ярах, якими ми бігали, сягав 450 метрів!!! Це неймовірно, що гуртківці так вдало впоралися з такими складними маршрутами. Також хочеться згадати Аліна Кудряшова, яка вимушено бігла обидва дні складну для неї дистанцію замістьКрістінка Третяк, яка так прикро захворіла саме на час змагань. Аліна впоралася, не осоромила успіхи Крістіни, всі завдання виконала! Молодець! Цього року в нас знову була група підтримки: це Ангеліна Мельничук (Жанна Олійник), яка випускала нас всіх на маршрут та зустрічала нас на фініші! Дякуємо, Ангеліно, за дружню підтримку. Сподіваємося, що ти теж зацікавишся орієнтуванням та будеш нашою наймолодшою чемпіонкою! Після другого дня змагань відвідали традиційно McDonald’s. Для Дарина Перегуда,Васьок Тарасенко, Паша Тарасенко ці змагання були випробуванням та тренуванням, роботою над помилками та цікавим досвідом. Всі ви, дорогі гуртківці, були неперевершені в боротьбі!!! Велика подяка всім батькам за фінансування участі дітей в змаганнях та “КЛМ-ТУР” за часткове транспортне та організаційне сприяння, а також за частування в McDonald’s.

джерело срочный займ без проверок

Comments are closed.