"Всюди Буду!" + велики

Ура! Наш перший в новому навчальному році велосипедний виїзд відбувся 11 вересня! Чим він був незвичний? В нас є 5 гурткових велосипедів! Тобто, ті учні, які будуть ходити постійно, матимуть змогу їздити на досить пристойних велосипедах, подарованих нам Віктором Мяликом за сприяння Миколи Гірника та з ініціативи та при безпосередній активній участі Андрія Гладченка.

Трошки про велосипеди: вони вже бувші у вжитку, є проблемні місця, тому запрошуємо небайдужих батьків, юних слюсарів-механіків на ремонтні та профілактичні роботи – особливо тих, хто хоче кататися!
А перший наш маршрут був серйозний – для перевірки бойової готовності залізних коней, але всі справилися, хоч їхали і грунтами, і пісками, і з гори і під гору! Наймолодшому – п”ятикласнику Артему – було найважче, але друзі допомагали йому морально, підбадьорювали, то й дорога здалася легкою. Проїхали майже 40 км за 3,5 години + була годинна зупинка на обід та купання в Унаві, в селі Мала Снітинка. (19,9 км в одну сторону і 20 км назад). Маршрут: смт Борова – Мотовилівка – переїзд Вишняки – Велика Офірна – Мала та Велика Снітинка – Велика Мотовилівка – Мотовилівка – Борова. Більше фото тут: https://www.facebook.com/liliia.gonchar … nref=story

микрозайм

Comments are closed.