"Всюди Буду!" Говерла

Ось і закінчився наш перший виїзд в Карпати!
З 8 по 12 серпня ми групою перебували в районі селища Ясині. Наш маршрут цього року складався з трьох радіальних виходів зі стоянки Козмещик, що в 19 км від Ясенів. З цієї стоянки ми в перший день піднялися на полонину Кукул (7 км вгору), пройшлися полониною (3,5 км) та повернулися назад.

Таким чином натренувалися аж на 21 км. Наступного дня – штурм Говерли (2061 м). Подолали підйом за 4,5 години (майже 8 км). На Говерлі багатолюдно, але радісно – ми взяли висоту, впоралися з цим навантаженням. Далі спуск через полонину Головчеську (1540 м), що знаходиться між Петросом і Говерлою. Загальний шлях дня – біля 25 км. Третій день – вихід на гору Петрос (2020 м). Рекомендований для підйому на цю гору час 5 годин хлопці подолали за 3,5 години, а спуск – за 2! Тож 20 км третього дня теж було подолано вправно. Четвертий день припав на екскурсію Івано-Франківськом. Гуляли вечірнім містом, їли карпатські смаколики, вражалися місцевими пам’ятками!
Кошторис витрат на цей похід склав в середньому 710 грн. В цю вартість входило: проїзд поїздом в плацкартному вагоні в обидві сторони (Мотовилівка – Київ – Ясені, Івано-Франківськ – Київ – Мотовилівка), проїзд від станції Ясені до стоянки Козмещик та назад, проїзд від ст. Ясені до Івано-Франківська (планувалося дизелем, але був ремонт колії саме в день нашого від’їзду, то добиралися двома автобусами), харчування під час походу, страхування на випадок травми в горах або необхідності медичної допомоги, пішохідна екскурсія Івано-Франківськом, збір за прохід по території заповідника під Говерлою, перебування речей в камері схову під час екскурсії та тренувального виходу, вартість медикаментів для групової аптечки.
Відзняли понад 300 кадрів фотографій та кілька відеороликів. Деякі фотографії можна, як завжди, подивитися тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 9644533169
Свої враження, сподіваюся, учасники походу викладуть в групі «Всюду Буду!» на сторінці https://vk.com/club58996211
форум
микрозаймы

Comments are closed.