Всюди Буду!

14 жовтня разом з гуртківцями відвідали село Мотовилівку, де силами місцевих підприємців, депутатів та за сприяння адміністрації Борівської селищної ради було відзначено одразу кілька подій: день Покрови, День Українського козацтва, День Захисника України, День села Мотовилівка. Особисто для мене все це об’єдналося в другий день народження нашого брата Юрка. Саме 14 жовтня 2014 року на 5 блокпості його було тяжко поранено багатьма осколками міни, але врятовано бойовими побратимами, лікарями, волонтерами та простими українськими громадянами, серед яких вчителі Борівської ЗОШ І-ІІ ст., учні Мотовилівської школи. Доречі, брелок “Пухнасте ведмежа”, яке передала учениця з Мотовилівської школи, тепер як оберіг з Юрою завжди і він нам його показав (https://www.facebook.com/liliia.gonchar … 050419812; https://www.facebook.com/liliia.gonchar … 490927268; https://borova.org/poranenij-dobrovolec/ https://borova.org/koshti-poranenomu/)
І ось сьогодні Юра в строю! На святкуванні в Мотовилівці отримав медаль та грамоту, поспілкувався з дітьми з гуртка “Всюди Буду!”, яких знає особисто, бо ми влітку ходили в похід на озера Фастівщини, де діти рибалили разом з Юрою та слухали його розповіді. Дякуємо всім, хто зробив це все для Юрка можливим!!! І тепер 14 жовтня – дуже емоційний день в нашій родині!
А потім ми смакували шпикачки та плов, пили чай. А потім ми пішки пройшлися вже знайомими місцями вздовж Стугни, відвідали реставрований склеп Руликівського, побачили надзвичайно великий місяць над Таманським озером. Багато розмовляли, ділилися враженнями, грали в квача. Дуже гарним, емоційним та насиченим видався цей день! Фото багато, всі – ось тут: https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … Ibcn-OrnAE микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.