"Всюди Буду!"

Як кажуть – трошки позитиву вам у стрічку!
Дуже хочетсья поділитися враженнями від відвідання Дня села Бобриця в Києво-Святошинському районі. Для нас було неочікуваним відкриттям свято ТАКОГО масштабу в невеличкому селі. Ми вперше в Бобриці, не встигли відвідати музей, але сподіваємося надолужити наступного року.
Неймовірно гарна та доглянута територія, чистота по всьому селу, талановиті виконавці – дівчинка, що грала на ударній установці просто рвала публіку, чудові майстер-класи МІСЦЕВИХ майстрів та майстринь, веселі розваги для дітей, багато смакоти для дорослих, гарні пропозиції рослин, прийнятні ціни. Спілкувалися з місцевими та запрошеними підприємцями – знаємо умови, які були їм запропоновані для участі в святі. Дуже вдячні українським пластунам за повернення нашим дітям гри в гилку. Трошки бракувало української мови серед продавців, але то з часом надолужитсья. Привезли додому надзвичайні сири від “Сири з Музич”. Привезли купу неймовірних подушок від Nataliya Dopirchuk. Привезли повний багажник рослин від місцевого (село Жорнівка) підприємця Proxima декоративні рослини – окремо варто розказати, що власники Андрій Перебийніс, родичі Героя Небесної Сотні Васільцова Віталія Валерійовича і ми дуже сподіваємося, що дружина Героя та двоє маленьких дітей отримують допомогу також від діяльності цього підприємтва, бо саме пан Андрій свого часу привертав увагу в соцмережах до жахливих фальсифікацій в документах про загибель Віталія Васільцова.
Враження від відвідання свята і у дорослих, і у гуртківців “Всюди Буду!”, які мали нагоду долучитися до цієї краєзнавчо-культурної екскурсії та навчитися грати в гилку і перемогти пластунів з рахунком 3:0 – високоемоційні. Діти щиро хотіли таке свято в Боровій. А з огляду на те, що День Борови в серпні, коли тепло і затишно (бо вчора було трохи зимно), то є час підготуватися ;-) Діти навіть запропонували організувати спортивно-туристичні розваги і з захватом говорили про колоритне свято тоді, коли вони – за їх словами – очікували побачити з десяток старих бабусь ;-) Було дуже багато гостей в селі, на святі. Ми бачили навіть американського скаута (тепер йому вже біля 30 років), який говорив тільки англійською, хвилювався від зустрічі з пластунами – українськими скаутами! Сільський голова – пан Король Олександр Григорович 1974 р.н., який очолив сільську раду в 2010 році і був переобраний на цю посаду. Пересічному відвідувачу Бобриці хочеться подякувати молодому керівнику, впевнені, що і жителі Бобриці теж задоволені керівництвом. Тож і наша молода команда дуже скоро досягне небувалих успіхів в перетворенні Борови на квітуче, чисте, зручне та безпечне для проживання місце. Але – дайте час і їм, і собі, бо тільки РАЗОМ ми чогось варті! Відео тут: https://www.youtube.com/watch?v=3M07VEx … e=youtu.be і тут:https://www.youtube.com/watch?v=jKlB7p2 … e=youtu.be Фото, як завжди, тут:https://plus.google.com/u/0/photos/1158 … 867Z-ITqFg займ

Comments are closed.