Всесвітній День Туризму

Сьогодні, 27 вересня, святкується Всесвітній День Туризму. Борівчани теж не були осторонь цього свята і силами учнів двох шкіл (ЗОШ I-III ст., ЗОШ I-II ст.) провели туристичне свято для дітей та юнацтва. До свята долучилися 7 команд (по 6 учасників в кожній команді) та багато глядачів і вболівальників. Команди виступали в різних етапах: 1. “Квест”, 2.”Туристична естафета”, 3. “Туристичні конкурси”, які проходили паралельно один з одним.

Свої таланти також проявили діти у виготовленні емблеми команди, девізу та створенні оригінальної назви. Таким чином, взяли участь в змаганнях команди “Фортуна 1” і “Фортуна 2”, “Непосиди”, “Тусовка”, “Бемс”, “Всюду Буду 1”, “Всюду Буду 2”. Також з вболівальників вже в процесі змагань організувалася ще одна команда, яка теж залюбки пройшла етапи і отримала солодкий приз – справжні ласощі туристів – згущене молоко! Учасники під час змагань продемонстрували свої вміння у складанні рюкзака, подоланні умовного болота по жердинах, їзді на велосипеді, постановці намету, в”язанні вузлів, транспортуванні постраждалого, орієнтуванні на місцевості, приготуванні гречаної каші на вогнищі, руху по компасу за азимутом, подоланні перешкоди по мотузках (переправа та маятник).

Переможцями в 2 етапі (туристична естафета) стала команда учнів 7-8 класів з школи на Білках (Борівська ЗОШ І-ІІ ст.) “Фортуна 2”, а переможцями та беззаперечними лідерами 3 етапу (туристичні конкурси) стала стильна дівоча команда 6-В класу середньої школи (Борівська ЗОШ І-ІІІ ст.) “Тусовка”. Команда “Фортуна 1” вразила своєю інтуїцією та вмінням розбиратися з топографічними картами, а команда “Бемс” – найшвидше та безпомилково поставила намет, а “Непосиди” найшвидше задраїлися в спальний мішок. Понад 5 км селищем пробігли команди “Всюду Буду 1” і “Всюду Буду 2” в пошуках краєзнавчих пам”яток селища Борова. В квесті були задіяні і місцеві жителі, які допомагали дітям згадувати історію Борови: серед питань було прізвище останнього директора ДОКу; будинок Борови, що побудований в 1906 році; пам”ятник Січовим стрільцям.

Дуже дякуємо вчителям та дирекції обох шкіл за підтримку нашого заходу та за чудові, активні делегації учасників на свято туризму. Грамоти та дипломи отримали всі учасники змагань! Щиро сподіваємося, що свято сподобалося і запам”яталося всім учасникам.
Спонсорська підтримка свята – “КЛМ-ТУР” (туристична фірма смт Борова) та Дмитро Малишев (інструктор з туризму).

микрокредит

Comments are closed.