Всесвітній день театру

28.03.2015 року відбувся спільний захід Фастівського державного краєзнавчого музею і акторів Фастівського народного драматичного театру Будинку культури заводу хімічного машинобудування “Червоний Жовтень”, присвячений Всесвітньому дню театру.

Співробітники музею підготували тематичну пересувну виставку “Фастівщина театральна: погляд крізь роки”. Це лише мала частина основної виставки, що готується в межах спільного проекту ФДКМ й Музею театрального музичного та кіномистецтва України м. Києва і буде відкрита в музеї для відвідувачів наприкінці квітня.
Автор сценарію, режисер театру постановник дійства – Микола Косовський, “Відмінник Міністерства культури СРСР”. Ведучі – Віра Горинська та Анатолій Чехович.
Яскравою грою тішили око й душу актори-ветерани, які виконували ролі в уривках з вистав Т. Шевченка “Назар Стодоля”, М. Старицького “За двома зайцями”, С. Васильченка “На перші гулі”, В. Єжова “Солов’їна ніч”, В. Сологуба “Біда від ніжного серця”. Разом з акторами в одній із сцен виступили учні ЗОШ № 3 – внуки і правнуки тих, хто вперше цією виставою відкрив театральне мистецтво у Фастові та колектив троїстих музик районного Будинку культури.
Понад 200 осіб Фастова та району прийшли на зустріч з артистами. Сумно було слухати від талановитих акторів, які через все життя пронесли вогник театру, що 16 років колектив не працює, і своїм виступом вони ставлять крапку у діяльності театрального колективу. Адже без підтримки влади існувати дуже важко. На це, з теплою позитивною промовою виступив Михайло Нетяжук, висловивши думку кожного в залі – “Крапку ставити зарано, а отже на цьому етапі поставимо кому…”. До цих слів приєдналися заступник голови районної ради Володимир Куценко, голова громадської ради при ВК ФМР, голова депутатської комісії – Людмила Скурська, представник Фастівської міськрайонної організації партії “Блок Петра Порошенка “Солідарність” – Яна Хрустальова. До речі, ці жінки надали фінансову підтримку заходу.
Будемо чекати нових зустрічей з колективом “Фастівського народного драматичного театру”.
Дякуємо за співпрацю колективам міського Палацу культури – за наданні зали, ФШНМ – за оформлення декорацій сцени, підприємцю Оксані Піддубній тощо.
Слідкуйте за новинами музею. Скоро відкриття повної виставки музею “Фастівщина театральна: погляд крізь роки”.

микрозаймы

Comments are closed.