..вояж 29.10.2014

..ранком 29.10.2014 у місто Житомир відбула автівка: навантажена речами для дитячого реабілітаційного центру, в якому перебуває 32 малюки, віком від 2 до 15 років! З волонтерами дитбудинку випадково познайомились у військовому шпиталі, коли були там нещодавно, і дізнались про їх потреби. Матрасики, подушки і дитячі одіяльця, теплі дитячі речі, іграшки, свіжі овочі та консервація і кампоти, новий парцеляновий посуд і нові алюмінієві ложки (ще радянських часів!), засоби гігієни, книжки-зошити, вата та марля – це перелік речей зібраних та переданих від громади селища Борова для дитячого реабілітаційного центру!

..подяка людині, яка допомогла з транспортом (бо традиційний “візок” захандрив і потребує ремонту), власним бусом відвіз все з с.Борова до м.Житомир, це мешканець нащого селища Ігорь Волошин.
..особлива подяка маленькому хлопчику з нашого селища Костіку (вул. Суворова) , який віддав свою новеньку нерозпаковану машинку у дитячий будинок.
..багато посуду віддала сім”я з власних збережень. Гарних дитячих речей та іграшок віддали люди, але побажали залишитись “інкогніто”..
..далі фото..

..і звіт волонтерів Житомира.

займ на карту онлайн

Comments are closed.