волонтерські справи…

..селище Борова, населенні пункти Мотовилівського куща, мешканці та гості – всі допомагають посильно в нашій волонтерській справі: приносять теплі одежини, необхідні речі, харчі, допомагають фінансово. Багатьох людей бачимо постійно в малій та важливій справі, інших іноді рідше, але теж вагомо допомагають меценати що не спішать афішувати свою добру справу. Ще є просто анонімні добродії, які розуміють важливість нашої праці і ціль протистояння на сході України. ГО «Громадський актив селища Борова» було вирішено надати листи подяки друзям за підтримку, де кожного поіменно відзначили, як змогли. Мине час, війна закінчиться, і приємною згадкою про свою допомогу буде цей клаптик паперу..

..то все лірика, сьогодні знову треба кошти, бо борги треба закривати. Багато речей було взято в борг, з обіцянкою обов”язкової оплати, і в наш скрутний час люди йдуть нам на зустріч віддаючи коштовне під чесне слово. Маємо надію, що численні краплини фінансової допомоги принесуть хвилю, яка покриє наші борги. Кошти збирають карнавками по магазинах, волонтерами в центрі селища по вихідним дням, навіть карткові рахунки є…

067 4445635 Костя
050 9197981 Тома
050 5158319 Ліля
___________________________________________________________________________
п.с.: стосовно шахраїв: чимало звернень від мешканців приходить про незрозумілих осіб, що вештаються теренами нашої місцевості, та вимагають тільки кошти (гроші) для “АТОшніків”. Іноді “дяді” бувають з високих кабінетів, що теж “стрижуть” лише кошти, створюють собі “піару” і зникають. Хто вони і куди підуть ті гроші – невідомо, яким чином і кому буде допомогу передано – незрозуміло, але вибір завжди є і вирішувати треба самостійно! Наша діяльність висвітлюється систематично, в межах компетенції та можливостей, де видно що і кому було передано, і при бажанні перевіряється легко. Тому застерігаємо від шахраїв та можливості бути ошуканними! Будьте пильні!

микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.