Водохреща 2017..

..традиційне щорічне релігійне свято відбулося! Багато хто прийшов на берег ставка, незважаючи на робочий день, до річки Стугна в звичне місце біля гаю на пляж. Значні морози змінились незначними, сніг присутній і хрумтить, потроху на лід падав . Після закінчення служби в церкві, люди зібрались біля купелі, разом. Освятити воду приходять багато, велике коло вишикували на березі, а хто не вмостився, става у друге коло. Традиційно був молебен, голуби майже самостійно вилетіли, хода від храму до берега. Цього року з рушниць теж не стріляли, обійшлось без них.
Про те, як було це все раніше, тут: запис минулих років 2016, 2015, 2014, 2013, 2012

..подробиці події є на фото та відео..

..окремо хочеться відзначити роботу адміністрації смт.Борова, яка організували посипку шляхами руху прихожан, перекрили та перенаправили рух транспорту під час ходи з храму до річки, забезпечили певний комфорт і організували навіть чай! Так, гарячий напій на морозі, коли годину постоїш на вітрі, буває дуже доречним, а після моржування, так взагалі. Такий сервіс організовано було вперше!.


..смакування чаю.

загальна фотодобірка ТУТ.

..панорами

..”кіно”

п.с.: звичний і самоорганізований рух, що вже є традиційним і напрацьовано певні правила, як саме треба себе вести і що робить: вчасно відвідати храм і відбути службу, ходою пройти вулицями і дамбою на берег (ті хто автівкою, паркуються чинно на парковці, без обмеження руху), вишикуватись неподалік крижаного хреста, прослухати слова панотця, дочекатись своєї черги і отримати блогословіння від бризок та націдити до своєї банки або бидончика кілька крапель освяченної води. Окремі відчайдухи пірнають і отримують водні процедури, решта неквапом суне по домівках. Все як завжди..
заём

Comments are closed.