Вітряна гора

..поруч селища Борова, знаходиться село М.Солтанівка, що фактично розміщено в сусідньому районі, але межі сусідніх сіл зрослися і створили спільну забудову. Тому вулиці починаються в Боровій і продовжуються в Солтанівці, або навпаки..
..є крута гірка в с.М.Солтанівка, яку називають Вітряною, існують легенди пов’язані з нею. Розповідають про минуле її, трохи про сучасне, і бракувало лише фото з гори на околиці. Тепер є і фото..

..на фото надається краєвид з верхньої точки в сторону лісу і річки Стугна, в бік с.Борова на станцію Мотовилівка і житлові будинки..
..фото зроблено 17 березня 2013 року.
..трохи опис деталей, що є в кадрі: видно трубу ДОКу і адміністративний корпус, видно приватний маєток новозбудований на місці тублікарні, яку було зруйновано, видно ще один маєток пруч знаменитого лісового озера “Кайзер”, де Скорульський задумав партитури “Лісової пісні”, видно новобудову сільського храму на місці старої церкви в с.Солтанівка, рибалок на льоду ставка р.Стугна, ліс у напрямку залізничної станції Корчі, новий стадіон на березі, приватні будинки, магазини, дорги і стежки, паркани і сараї, господарчі будівлі і садові дерева, та ін..
..трохи снігу білого та сірого неба, дає можливість зробити контрастне чітке фото в розсіяному світлі, з різкими контурами гілок дерев і споруд без вад від рослинності і листя. Тож іноді тьмяно, індаі крізь димку, але зрозуміло і розгледіти можна…

займ без отказа

Comments are closed.