виставка ВАСИЛЯ ЛЕГКОГО

..як і анонсувалось, 2.02.2013 о 14.00 в Фастівському краєзнавчому музеї відбулося відкриття персональної виставки митця Василя Легкого.

До події прийшло чимало гостей, відвідувачів виставки і слухачів гурту «Зілля«, що приїхали повним складом підтримати свого товариша і його першу виставку.
Батько Василя і два його брати також були присутні, родинна підтримка – це важливо!

Розпочалося все з вітального слова директора музею, пані Неліної Т.В., потім автору виставки передали слово, а ще видатному митцю Древецькому А.А. Зміст промов був позитивний, навіть хвалебний, а як підмітила майстриня Гупалова Є.Ф., то в неї роботи не такі яскраві, як у В.Легкого.

..згодом гостей запросили у зал, де розмістилися музиканти гурту “Зілля”, що розпочали свою программу. Спів етнічних пісень, гра на інструментах, цікавий фолькових репертуар – це основна ідея і стиль, що є вийнятковою рисою гурту “Зілля”.

..подробиці події на запису відео.
..музей працює з 9 до 16 щоденно. Вихідний — неділя.
..контактний телефон для замовення екскурсій: +3804565 61184

..фото самих робіт відсутні, найкраще вони сприймаються особисто, тому запрошую до музею!

20 хв. відео..

10 хв. про музей..

64,5 хвилини виступу гурту «Зілля«

..за сприяння у створенні фото та відео матеріалів с захооду, хочеться подякувати керівництву Фастівського краєзнавчого музея, і також особисто подяка відеоаматору В.Самсоненко. деньги в долг

Comments are closed.