випускний 2019 у зош І-ІІІ ст. смт Борова

27.06.2019 у школі селища Борова відбувся традиційний випускний в старших класах! Перемінлива погода намагалася внести корективи у місце проведення заходу, вагались чи на дворі перед школою, чи в актовій залі, але зливи швидко пройшли і всі вишикувались на плацу під вечірнім сонячним проміннням.

..далі були торадиційні промови, видачі атестатів, жартівливий супровід, привітання вчителям і батькам, спів і танці. Хтось з випускників отримав медаль, хтось проігнорував і взагвлі не прийшов, але цей етап життя у них вже є пройденим..

..окремо є бажання зазначити на організаційних і творчих моментах: творче – були гарні декорації до кіношного лейтмотиву, де події з життя школяриків було розбито ніби на кадри кіноплівки і окремі сюжети, і у сценарії заходу активно дотримувались ідеї, організаційне – коли почався дощ, чи згодом треба було змінити локацію, всі гуртом оперативно долучались до процесу і… ніхто не помітив зайвої затримки і провели випускний гарно.

..подробиці на добірці традиційних фото та відео.

фото..

\


п.с.: здається такого ніколи не було, але цього разу мою аматорську роботу на шкільному випускному по фото- та відеофіксації було відзначено у текстах ведучих, а також традицію шкільних фотоісторій помірно-фінансово підтримала одна родина! Дякую, приємно.. микрозаймы

Comments are closed.