випускний 2016 у зош І-ІІІ ст.

..28.05.2016 о 17.00 відбулось традиційне шкільне весняне свято – випускний! Грамоти, подяки, вірші, побажання, вітання, пісні і на завершення вальс та кульки в небо… Детальніше на фото і відео.
..Борівська ЗОШ І-ІІІ ст. випускала дві паралелі старшекласників. Буревій, злива, блискавка, постійна зміна планів у проведенні заходу та метушня і виступ в залі трохи нервували, а коли під вечір вийло сонце – то всі заспокоїлись і стали на площі..
..запис зроблено на прохання батьків.

фото..

відео..

п.с.: вибачаюсь за низьку якість відео, бо надзвичайна толокнеча у залі і гомін, постійно було присутнє на заході. Високо задрана камера на штитиві теж рятувала слабо, бо бажаючих особисто на свій телефон щось засняти було чимало, і вони теж трохи потрапили у дійство, як і невисока культура поведінки окремих присутніх.

п.п.с: багато людей робили запис на влані пристрої, коли був вальс, і було звернення про передачу їх відеоматеріалів, щоб спробувати змонтувати різносторонній запис. Використовуйте зручний файлообмінник, зробіть вільний доступ, надайте ссилку. Спробуємо щось зробити.. кредит

Comments are closed.