Випуск в Мот.Слобідській ЗОШ.

18 червня 2014 року в Мотовилівськослобідській ЗОШ І-ІІ ступенів навчання в учнів 9-го класу відбувся випускний вечір. Звісно, що ця подія знаменна для дітей, тому і привітати їх прийшли не лише батьки , а і друзі та жителі села.

Також були присутні гості – сільський голова Осадчий Є.В., голова Фастівської районної ради Сиваненко Г.П., депутат Фастівської районної ради, начальник управління агропромислового розвитку Кушнір М.С. , депутат місцевої ради , директор ТОВ «УкрЕлітАгро» Іваненко С.М.. Гості привітали випускників словами і надали на згадку про цей день подарунки.
Багато жителів села прийшли до школи не лише привітати випускників, а і зустрітись з жителем села , учасником АТО на сході нашої країни Брежнєвим Валерієм. Він отримав поранення і зараз знаходиться на лікуванні у військовому госпіталі, але його відпустили на декілька годин , щоб він привітав свою доньку, випускницю цього року Дашу. Душе зворушлива була зустріч односельців з Валерієм Ігоровичем, адже наше село це одна велика родина і кожний переживає за наших героїв, які в даний час захищають нас. В селі родину Брежнєвих, Валерія та Людмили знають лише, як порядну та дружню сім’ю. Вони виховують двох доньок, красунь. Даша в цьому році закінчує школу , навчалась добре , а в спорті серед дівчаток їй немає рівних . Старша дочка Маша в історію села мабуть ввійде як 12 гравець нашої футбольної команди , вона завжди підтримує наших юнаків, а коли потрібно то їй довіряють суддівство . Про патріотизм Марії до рідного краю та Держави годі й говорити, все видно по обличчю дівчини коли звучить Гімн України. І стає зрозуміло, що ця людини готова будь якої хвилину прийти на допомогу, зробити все можливе щоб в країні був мир, щоб усім жилось щасливо під мирним небом.

надіслав по е-мейл Осадчий Евгений микрозайм

Comments are closed.