випадкова археологія 132

..чергові знахідки з глибин грунтів наших теренів, добірка: кераміка і уламки посуду, що іноді трапляються, теж є доказами існування поселень або сіл. Давні вони чи ні, важко сказати, а от приблизно уявити можна, розглядаючи биті рештки старого керамічного посуду. Іноді знахідки трапляються не на території сучасних сіл, а далеко за його межами, у полі чи лісі. Можливо колись там було господарство і житло, але це було так давно, що вже й згадку втратили. Цей текст йде повторно, як і інші, а додано нові фото знахідок….

..з кожним роком як техніка обробляє поля, ці уламки розколюються на менші фрагменти і згодом стають просто щебенем, і знайти великі фрагменти з явними ознаками стає важкувато. Такі уламки ще дозволяють розпізнати побутову кераміку і її призначення..
..знайдено поруч поля при копанні городу за межами села.

займы онлайн без залога

..кераміка, глиняні черепки, фрагменти посуду – це традиційні знахідки, при земляних роботах в місцях давно заселенних людьми, на різних глибинах грунту. А якщо є вихід пласту глини, то може бути і місцем гончара, а биті рештки – то брак. Хто зна..

..знайденов городах с.М.Солтанівка.

Comments are closed.