відправка авто 7.11.2014

..черговий автомобіль ГАЗ-66, який було придбано на кошти громади селища Борова, окремо придбано кунг, пофарбовано, встановлено на шассі, було відправлено на південний-схід в зону бойових дій. Про підготовку до виїзду був фотонарис. Додатково далі..

..перелік завантаженного додається до фото. Всі вільні місця в автівці було поступово зайнято: фарба зелена для камуфляжу розмістили в нішах, для ремонту придбаний інструмент та дріт для монтажу локальної електромережі в ящиках, безліч домашньої консервації і фасованих круп, лимонів, чаю, цукру, труб для димарів, металеві грубки, запасну гуму для коліс авто, металеві запасні диски, теплі речі, ковдри, бутилірована вода, набір великих гаєчних ключів, молотки, персональні бандеролі, городнина різна, ящики з свіжими пиріжками, засоби гігієни, шампунь, та ін. Волонтерська робота по підготовці та фасуванню, пакуванню та завантаженню, була проведена представниками ГО «Громадський актив селища Борова». Багато людей відгукнулось на заклик, та знову допомогли в комплектації необхідними речами та предметами, що дуже необхідні там на передовій.

..окрема подяка людям, що допогли зібрати кошти на пальне для вантажівки, і їх хочеться поіменно перерахувати:

1. Бобковський Б. – 50 грн
2. Родіонов С. – 50 грн
3. Косяк Є. – 50 грн
4. Усов І.А. – 50 грн
5. Наконечний О. – 50 грн
6. Чечко О. – 50 грн
7. Стасеев І. – 50 грн
8. Лещенко М. – 50 грн
9. Родіонова О.М. – 100 грн
10. Кирсенко О. – 100 грн
11. Дубровський І. – 200 грн
12. Волошин І. – 200 грн
13. Тучак – 500 грн
14. Попроцка Ю. – 500 грн
15. Горкуценко Н. – 500 грн
16. Дзиба М. – 500 грн

..після заправки бензином на місцевій АЗС, авто відбуло в зону АТО, вночі з 7 листопада 2014 р.

..грубку в кунгі перевірили на обігрів, розпаливши в ній багаття, невеликою кількістю трісок. Гріє добре. А перед цим був процес по її встановленню, забезпеченню пожежної безпеки азбестовими та оцинкованими листками, виводу димаря. Зварювально-монтажні роботи виконали наші односельці Микола і Андрій.
..Вал переднього приводу було тимчасово знято, для забезпечення екномії руху, та покладено у ящик кунга. Колеса встановили на нову гуму, добортувавши їх, та під”їднали краники підкачки до пневматичної системи. Помічників видно на фото..

..частково коштами по цій автівці допоміг Mercedes-Benz Club Ukraine , долучивши їх до зібраних громадою селища, що допомогло прискорити процес. Невеличка наліпка на кабіні в знак подяки!

деньги в долг

Comments are closed.