Відкриття садочку "Любисток" у с.В.Мотовилівка

23.10.2012 у приміщенні Великомотовилівської школи відкрили новий дошкільний заклад — дитячий садок на 20 місць. Всередині зроблено ремонт і облаштовано приміщення, є де роздітися і поспати, є де випрати й в туалет сходити, є ігрові кімнати, ітд. На фото добре видно веселу гамму кольорів, у які пофарбовано стіни, видно м”які килимки і гарні меблі, видно ліжечка. Малюкам повинно сподобатись!
..подія такого масштабу завжди починається однаково: всі чекають поважних гостей! А ті, як годиться для солідності, трохи затримуються. Згодом прибув добродій, що трохи підтримав присутніх своєю промовою, а пізніше прибули представники адмістрації району та області, і почали вітати присутніх..
..після вступних слів і вручення символічного величезного ключа та коротенького екскурсу в історію створення днз “Любисток”, дали слово дітям, і ті віршами розповіли про свої очікування та подякували за подарунок.
..запуск повітряних кульок, що встигли роздати дітям, став передчасним – їх запустили бешкетники на півслові виступаючих. Роздали дітям троянди, підвели до стрічки, порізали її і пішли знайомиться з садочком.
..все. Деталі на фото та відео..


займы онлайн без залога

Comments are closed.