ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ 25.10.2020 РОКУ. черговість

ПОВІДОМЛЕННЯ про черговість кандидатів у депутати Фастівської міської ради Фастівського району Київської області, включених до територіальних виборчих списків від
місцевої організації політичної партії, яка отримала право на участь у розподілі депутатських мандатів.

Київська обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”

Київська територіальна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”

Київська обласна організація політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”

Форма № 5

 

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
(вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення)
ПОВІДОМЛЕННЯ*

про черговість кандидатів у депутати

Фастівської міської ради Фастівського району Київської області,
(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше)
включених до територіальних виборчих списків від
місцевої організації політичної партії, яка отримала право на участь у розподілі депутатських мандатів
Київська обласна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ”
(назва місцевої організації політичної партії у називному відмінку)

 

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, в якому висунуто кандидата в депутати Черговість кандидата в депутати в територіальному виборчому списку з урахуванням результатів голосування виборців у відповідному територіальному виборчому окрузі** Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності)
кандидата в депутати
Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр) Номер територіального виборчого округу, в якому обрано депутата або позначення єдиного багатомандатного виборчого округу (ЄБВО)*** Кількість голосів виборців, поданих за кандидата в депутати Відсоток голосів виборців, поданих за кандидата в депутати, відносно виборчої квоти**** Дата визнання депутата обраним
(дд.мм.рррр)***
Перший кандидат Нестеренко Олег Олександрович 15.12.1967 ЄБВО
1 1 Федун Олександр Олександрович 25.05.1961 1 90 25.06
1 2 Матвійчук Валентина Адольфівна 27.05.1959 ЄБВО 87 24.23
1 3 Савченко Ігор Олегович 28.08.1969 56 15.59
1 4 Мєх Наталія Анатоліївна 08.03.1970 21 5.84
1 5 Савочка Микола Миколайович 10.05.1959 44 12.25
1 6 Авраменко Юрій Володимирович 28.08.1990 6 1.67
1 7 Лєскова Оксана Анатоліївна 13.08.1980 19 5.29
1 8 Цапін Олег Станіславович 14.05.1973 18 5.01
2 1 Єлісевич Олег Володимирович 17.07.1961 ЄБВО 78 21.72
2 2 Ворона Андрій Віталійович 16.10.1979 77 21.44
2 3 Рагімов Фарман Мірза огли 15.06.1967 5 1.39
2 4 Мельніченко Зоя Володимирівна 07.02.1979 20 5.57
2 5 Хоменко Тетяна Миколаївна 08.06.1978 17 4.73
2 6 Журбенко Віталій Володимирович 08.05.1982 3 0.83
2 7 Юшков Сергій Миколайович 04.11.1965 17 4.73
2 8 Коротченко Валерій Леонідович 07.08.1969 19 5.29
2 9 Друце Яна Ігорівна 03.08.1983 0 0.00
2 10 Дмитриченко Лариса Андріївна 04.02.1962 7 1.94
2 11 Мосійчук Леонід Миколайович 12.04.1966 15 4.17
3 1 Зєвако Олена Іванівна 31.03.1963 ЄБВО 52 14.48
3 2 Коптюх Володимир Анатолійович 15.12.1972 44 12.25
3 3 Пасічнюк Юлія Миколаївна 01.09.1983 57 15.87
3 4 Сидоренко Валерій Васильович 23.08.1959 40 11.14
3 5 Голуб Нона Вікторівна 17.01.1962 21 5.84
3 6 Шумов Віталій Костянтинович 05.05.1997 52 14.48
3 7 Літошенко Євген Володимирович 12.09.1952 11 3.06
3 8 Довгалюк Сергій Валентинович 06.10.1980 7 1.94
3 9 Донченко Аліна Романівна 13.03.1990 6 1.67
3 10 Зеленко Алла Валеріївна 25.03.1984 4 1.11
4 1 Бондаренко Сергій Олексійович 14.08.1963 82 22.84
4 2 Коломієць Олександр Васильович 28.04.1960 49 13.64
4 3 Гострий Василь Григорович 29.03.1951 13 3.62
4 4 Волочаєва Анна Анатоліївна 03.02.1969 7 1.94
4 5 Поліщук Ірина Леонідівна 13.11.1965 7 1.94
4 6 Юрлов Юрій Юрійович 22.10.1964 1 0.27
4 7 Головань Володимир Михайлович 10.04.1960 3 0.83
4 8 Мошківська Олена Василівна 27.11.1962 3 0.83

Форма № 5

 

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
(вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення)
ПОВІДОМЛЕННЯ*

про черговість кандидатів у депутати

Фастівської міської ради Фастівського району Київської області,
(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше)
включених до територіальних виборчих списків від
місцевої організації політичної партії, яка отримала право на участь у розподілі депутатських мандатів
Київська територіальна організація ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “ЄВРОПЕЙСЬКА СОЛІДАРНІСТЬ”
(назва місцевої організації політичної партії у називному відмінку)

 

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, в якому висунуто кандидата в депутати Черговість кандидата в депутати в територіальному виборчому списку з урахуванням результатів голосування виборців у відповідному територіальному виборчому окрузі** Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності)
кандидата в депутати
Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр) Номер територіального виборчого округу, в якому обрано депутата або позначення єдиного багатомандатного виборчого округу (ЄБВО)*** Кількість голосів виборців, поданих за кандидата в депутати Відсоток голосів виборців, поданих за кандидата в депутати, відносно виборчої квоти**** Дата визнання депутата обраним
(дд.мм.рррр)***
Перший кандидат Волинець Олександр Леонідович 19.04.1982 ЄБВО
1 1 Смірнова Мирослава Олександрівна 07.11.1976 1 196 54.59
1 2 Соловей Юрій Вікторович 19.08.1979 1 120 33.42
1 3 Рудяк Людмила Іванівна 28.02.1981 112 31.19
1 4 Аношенко Маріанна Юріївна 07.12.1958 67 18.66
1 5 Гвоздь Олександр Іванович 07.12.1958 66 18.38
1 6 Безкровна Ірина Володимирівна 04.12.1976 66 18.38
1 7 Гортовлюк Володимир Васильович 11.11.1984 54 15.04
1 8 Муляр Мирослава Станіславівна 01.01.1968 44 12.25
1 9 Кец Олег Дмитрович 24.11.1957 24 6.68
1 10 Мельник Сергій Ігорович 04.10.1988 31 8.63
2 1 Онищук Станіслав Максимович 18.08.1958 2 228 63.50
2 2 Абрамов Андрій Валерійович 17.09.1985 2 103 28.69
2 3 Новицька Ольга Олександрівна 02.10.1954 97 27.01
2 4 Дерев’янченко Віталій Іванович 02.10.1954 34 9.47
2 5 Халюк Валентина Володимирівна 10.05.1967 33 9.19
2 6 Тищенко Віталій Володимирович 10.11.1981 22 6.12
2 7 Хрустальова Яна Михайлівна 17.09.1983 ЄБВО 30 8.35
2 8 Коляденко Олександр Миколайович 11.10.1970 53 14.76
2 9 Снігур Катерина Миколаївна 21.07.1978 22 6.12
2 10 Петренко Василь Васильович 02.01.1961 37 10.30
3 1 Бойко Олександр Федорович 12.06.1964 3 165 45.96
3 2 Рудяк Тимофій Ярославович 15.09.1978 120 33.42
3 3 Слабошевський Олександр Миколайович 26.09.1975 55 15.32
3 4 Кравченко Олена Валеріївна 30.04.1971 55 15.32
3 5 Гаврюш Вікторія Вікторівна 08.10.1968 14 3.89
3 6 Давиденко Вячеслав Анатолійович 24.12.1967 37 10.30
3 7 Обухівська Алла Вікторівна 18.07.1976 15 4.17
3 8 Яременко Андрій Анатолійович 02.10.1982 ЄБВО 17 4.73
4 1 Скрипак Лариса Василівна 23.11.1962 4 162 45.12
4 2 Осадчий Євгеній Володимирович 09.07.1967 133 37.04
4 3 Колосовський Віктор Михайлович 13.01.1973 82 22.84
4 4 Красновид Леонід Іванович 06.04.1981 41 11.42
4 5 Марченко Галина Іванівна 19.08.1965 59 16.43
4 6 Іваненко Сергій Михайлович 01.01.1968 7 1.94
4 7 Ромаш Тетяна Олександрівна 06.12.1971 27 7.52
4 8 Мартинюк Сергій Миколайович 31.08.1967 84 23.39
4 9 Сугак Альона Євгеніївна 10.01.1989 5 1.39

Форма № 5

 

ПЕРШІ ВИБОРИ ДЕПУТАТІВ МІСЦЕВИХ РАД ТА СІЛЬСЬКИХ, СЕЛИЩНИХ, МІСЬКИХ ГОЛІВ 25 ЖОВТНЯ 2020 РОКУ
(вид, назва місцевих виборів та дата їх проведення)
ПОВІДОМЛЕННЯ*

про черговість кандидатів у депутати

Фастівської міської ради Фастівського району Київської області,
(Верховної Ради Автономної Республіки Крим, назва обласної, районної, районної у місті ради, а також міської, сільської, селищної ради (територіальної громади з кількістю виборців 10 тисяч і більше)
включених до територіальних виборчих списків від
місцевої організації політичної партії, яка отримала право на участь у розподілі депутатських мандатів
Київська обласна організація політична партія Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина”
(назва місцевої організації політичної партії у називному відмінку)

 

Перший кандидат або номер територіального виборчого округу, в якому висунуто кандидата в депутати Черговість кандидата в депутати в територіальному виборчому списку з урахуванням результатів голосування виборців у відповідному територіальному виборчому окрузі** Прізвище, власне ім’я
(усі власні імена),
по батькові (за наявності)
кандидата в депутати
Число, місяць, рік народження (дд.мм.рррр) Номер територіального виборчого округу, в якому обрано депутата або позначення єдиного багатомандатного виборчого округу (ЄБВО)*** Кількість голосів виборців, поданих за кандидата в депутати Відсоток голосів виборців, поданих за кандидата в депутати, відносно виборчої квоти**** Дата визнання депутата обраним
(дд.мм.рррр)***
Перший кандидат Швидка Жанна Петрівна 17.12.1970 ЄБВО  
1 1 Кудь Роман Володимирович 29.03.1980 1 112 31.19  
1 2 Циганков Віталій Петрович 13.08.1978 60 16.71  
1 3 Вишневецька Тетяна Станіславівна 31.12.1983 77 21.44  
1 4 Дмитренко Людмила Павлівна 19.03.1967 34 9.47  
1 5 Єременко Валерій Вікторович 16.04.1966 9 2.50  
1 6 Гетьман Валентина Іванівна 21.04.1971 14 3.89  
1 7 Аболєшев Артем Вікторович 19.06.1988 17 4.73  
2 1 Смольницька Олена Василівна 20.03.1959 2 169 47.07  
2 2 Данчук Ірина Ігорівна 18.12.1988 ЄБВО 14 3.89  
2 3 Датко Наталія Іванівна 02.02.1966 61 16.99  
2 4 Балашев Юрій Сергійович 05.06.1981 21 5.84  
2 5 Ворон Сергій Вікторович 19.06.1986 55 15.32  
2 6 Ярієв Асіман Фархад Огли 01.03.1971 87 24.23  
2 7 Суксов Борис Володимирович 07.12.1986 27 7.52  
2 8 Литвин Віктор Петрович 20.03.1974 26 7.24  
2 9 Головацький Віталій Валерійович 22.12.1995 19 5.29  
2 10 Язь Наталія Михайлівна 15.04.1980 16 4.45  
2 11 Горовенко Віталій Сергійович 15.06.1993 24 6.68  
3 1 Павловський Сергій Петрович 08.10.1965 3 135 37.60  
3 2 Кособокова Анжела Миколаївна 30.07.1976 86 23.95  
3 3 Войтина Оксана Богданівна 16.02.1976 63 17.54  
3 4 Садовнича Анна Володимирівна 28.12.1988 23 6.40  
3 5 Пеньківський Андрій Іванович 15.08.1978 15 4.17  
4 1 Грек Віктор Іорданович 14.12.1965 4 102 28.41  
4 2 Барановський Сергій Леонідович 23.09.1982 4 94 26.18  
4 3 Березюк Олександр Валерійович 28.05.1979 76 21.16  
4 4 Абдрахманова Тетяна Іванівна 28.02.1974 80 22.28  
4 5 Бойко Валентина Олександрівна 25.09.1971 75 20.89  
4 6 Черняк Вадим Георгійович 18.07.1954 76 21.16  
4 7 Кисиленко Констянтин Васильович 20.05.1976 24 6.68  
4 8 Маслій Зоряна Борисівна 25.04.1992 36 10.02  
4 9 Холявко Олександр Володимирович 15.01.1984 84 23.39  
4 10 Бондар Анна Анатоліївна 12.05.1992 31 8.63  
4 11 Кириченко Ігор Валерійович 15.05.1979 59 16.43  

 

* Це повідомлення має містити відомості, зазначені в протоколі відповідної територіальної виборчої комісії про результати виборів депутатів місцевої ради.

** Кандидати в депутати, які отримали кількість голосів виборців, яка дорівнює або перевищує 25 відсотків розміру виборчої квоти, розміщуються на початку відповідного територіального виборчого списку відповідної організації партії у порядку зменшення кількості голосів виборців, які підтримали відповідного кандидата в депутати. За рівної кількості голосів кандидати розміщуються у черговості, визначеній організацією партії під час висування кандидатів. Після кандидатів у депутати, які отримали кількість голосів виборців, яка дорівнює або перевищує 25 відсотків розміру виборчої квоти, у територіальному виборчому списку розміщуються інші кандидати в черговості, визначеній організацією партії під час висування кандидатів.

*** Заповнюється стосовно кандидатів у депутати, обраних депутатами місцевої ради.

**** Відсоток голосів виборців, поданих за кандидата в депутати у відповідному територіальному виборчому списку, розраховується відносно виборчої квоти та зазначається у вигляді числа з точністю до сотих. При цьому відкидаються всі десяткові знаки, які стоять після цього розряду. Наприклад, якщо розрахований відсоток становить 24,99765%,
до форми № 5 заноситься число 24,99%.

Comments are closed.