..вчитель з туберкульозом

На Київщині визнали профнепридатним вчителя з туберкульозом
Фастівська місцева прокуратура відкрила кримінальне провадження щодо лікарів, які не виявили відкриту форму туберкульозу у викладача

Фастівська місцева прокуратура Київської області відкрила кримінальне провадження щодо лікарів, які не виявили ознак туберкульозу у вчителя. Про це повідомили в прес-службі прокуратури Київської області.

65-річний учитель однієї зі шкіл міста Фастова проходив влітку 2015 плановий медичний огляд, згідно з яким отримав висновок про профпридатність терміном до липня 2016 року.

“Втім, вже в січні поточного року учитель звернувся в Інститут фтизіатрії і пульмонології, де у нього був діагностований туберкульоз легень відкритої форми, яка є небезпечною для здоров’я оточуючих”, – йдеться в повідомленні.

За даним фактом Фастівською місцевою прокуратурою зареєстровано кримінальне провадження за ознаками кримінального злочину, передбаченого ч. 1 ст. 140 Кримінального кодексу України (невиконання або неналежне виконання медичним або фармацевтичним працівником своїх професійних обов’язків внаслідок недбалого чи несумлінного до них ставлення, якщо це спричинило тяжкі наслідки для хворого).

У відомстві зазначили, що в ході досудового розслідування буде також дана оцінка діям керівництва органів охорони здоров’я, освіти і навчального закладу щодо забезпечення безпечних умов навчання учнів.

джерело займ на карту онлайн

Comments are closed.