Вата селища Борова!!!

..чергові події в нашому селищі – черговий лист! Адресат є, текст є, підписи є. Читайте..

Вата селища Борова!!!

З третього на четверте серпня в селищі Борова якісь злодюги, злочинці, –  серед ночі, ховаючись від людей, але за дозволом селищної Ради поставили малу архітектурну споруду «кулиничі».

Все наче добре, але гаспадін азіров та його прислужники зробили це на землях загального користування жителів сел.Борова – так по закону.

Але як виясняється землю громади вкрали та віддали до рук  людей наближених до сільського голови. Я думаю, що прокуратура цим питанням найблищим часом займеться і ми дізнаємось: хто давав, коли, скільки було заплачено, ким і кому. Відповідний депутатський запит вже готується.

Та й ладно було б і з цим, якби не «кулиничі». Торгівельна марка колишнього прем»єра азірова, який розікрав пів України, втік до країни-агресора- московії і фінансує війну в  Україні. За оті хлібці, пиріжки та каву, які продаються в «кулиничах», за вторговані за них гроші фінансуються російсько-терористичні війська, які вбивають наших військових та мирне населення.

Та що нашим ватникам-можновладцям із селищної Ради. ГРОШІ НЕ ПАХНУТЬ ВБИТИМИ УКРАЇНЦЯМИ. І наша місцева ВАТА, ховаючись за вишиванкою і відчуваючи агонію в останні два місяці перед виборами(знаючи, що їм нічого не світить на них) буде як кажуть рвать і метать. Що де вкрасти, що де присвоїть і що де не так  лежить. Не дивлячись на людей.

Також хочу дать пораду місцевій ВАТІ, хоч трохи дивіться кому ви даєте землю(під «кулиничі») . Людині, яка не приховує своє українофобство, яка зневажає українських героїв-вояків. Це з вашого ВАТНОГО потурання і бездіяльності зриваються українські прапори, які мешканці вівішують на стовпах, парканах та будівлях. АЛЕ ПРО ЩО ЦЕ Я: РИБА ГНИЄ З ГОЛОВИ, ЯК КАЖУТЬ ЯКЕ ЇХАЛО ТАКЕ Й ЗДИБАЛО.

І на останок хочу ПОДЯКУВАТИ тим людям, які є справжніми господарями свого селища і адекватно, і НЕАДЕКВАТНО висловлюють свою точку зору. Не допустимо розгулу сепаратизму в нашому домі, хоч би яка ВАТА не сиділа в керівних кріслах нашого селища.

 

Слава Україні! Героям слава!

Голова Фастівської  РО ВО СВОБОДА
та мешканець селища Борова  Горбинко Юрій.
мешканець селища Борова   Омельчук василь Іванович
мешканець селища Борова  Потапенко Олексій
мешканець селища Борова Гладченко Андрій

 

  взять займ онлайн

Comments are closed.