В.Снітинка. мо "Єдність"

Дуже приємно,що в наш нелегкий час, існують такі люди ,які завжди готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисливо, доброзичливо та від щирого серця. Такі слова для молодіжного об’єднання « Єдність » с.Велика Снітинка, яке створено з ініціативи Нетреби Дмитра.

Зібравшись молодь і почала облаштування дитячого майданчика на сільському стадіоні. Цей майданчик доречний для першого знайомства з активним відпочинком. До роботи долучились сільський голова Н.Д.Пипко , батьки , діти , але не вистачало для повного відпочинку дітей сучасної гірки та карусельки. Громада села звернулась за допомогою до мецената-благодійника, який завжди готовий допомогти – це М’ялик Віктор Ничипорович, людина ,яка не одноразово допомогла нашим землякам , які знаходяться в зоні АТО.

В народі говорять, що добра людина – це щаслива людина, доброта обов’язково повертається до того , хто її віддає.

Віктор Ничипорович для малечі села зробив подарунок ,надав благодійну допомогу на придбання гірки та каруселі.

Мешканці села В.Снітинка щиро вдячні Вам Вікторе Ничипоровичу за надану фінансову допомогу для обладнання майданчика, за повноцінне розвивальне середовище для наших дітей, за розуміння і підтримку і незважаючи на теперішній важкий час.
Бажаємо Вам міцного здоров’я , життєдайної енергії, мудрості і терпіння у благородних справах. Залишайтеся і надалі такими ж активними і не байдужими.
Хай Вас оминають печалі шальні, хай діти гуляють на рідній землі.

Мир Вашому домі!
Мешканці с. В.Снітинка

кредит онлайн

Comments are closed.