У Ржищеві свободівці..

У Ржищеві свободівці зірвали акцію “Опозиційного блоку”

3 квітня 2015 року свободівці не дозволили колишнім “регіоналам” Олександру Вілкулу, Сергію Бойку та місцевим “опоблоківцям” висадити “Алею миру” в Ржищеві.

Місцева громада і активісти звернулись до представників Київської обласної “Свободи” із проханням не дозволити колишнім “регіоналам”, які зараз працюють на Путіна в складі новоутвореної партії “Опозиційний блок”, створити у центрі міста так звану Алею миру. Натомість свободівці власноруч засадили саджанці на цьому місці, присвятивши захід всім загиблим за свободу України героям.

На добре розрекламовану акцію “Опозиційного блоку” мали приїхати провідні діячі цієї партії зрадників України – Олександр Вілкул та фігурант гучного корупційного скандалу із “вишками Бойка” Юрій Бойко. Але, дізнавшись про запланований візит свободівців, на захід явився лише депутат облради від “Опозиційного блоку” Олександр Качний. Ржищівські свободівці з депутатом облради Олександром Аронцем влаштували йому публічну обструкцію, нагадавши про минуле в “Партії регіонів” та його корупційну діяльність по посаді голови обради.

“Неймовірно цинічна поведінка. Ці люди ще вчора були провідними діячами у злочинному бандугрупуванні під назвою “Партія Регіонів”, яка своїми діями спричинила початок війни і сприяла російським окупантам в місцевих органах влади. А сьогодні їм вистачає нахабности проводити акції, прикриваючись гаслами про мир. Очевидно, що “Опозиційний блок” уже готується до місцевих виборів, але на Київщині ми не дамо проводити їм подібних заходів. Свободівці будуть їздити по області й нагадувати жителям про вчинки перефарбованих “регіоналів”, – заявив очільник Київської обласної “Свободи” Ігор Сабій.

Не дочекавшись опонентів, очолювані Ігорем Сабієм свободівці придбали саджанці й разом із прихильниками власноруч засадили алею. Громада ухвалила рішення присвятити алею всім героям, що загинули за свободу України. Згодом активісти поклали квіти до пам’ятника Тарасу Шевченку і закінчили акцію, виконавши державний славень.

Прес-служба Київської обласної організації ВО “Свобода”

  микрокредит

Comments are closed.