У Книзі видатних громадян “Золотий фонд Фастівщини” – нові імена

..в районній газеті повідомлення:
Рішенням колегії Фастівської райдержадміністрації від 23 грудня 2013 року “Про занесення громадян до Книги “Золотий фонд Фастівщини” та присвоєння звання “Почесний громадянин Фастівського району”, з урахуванням рішення засідання президії районної ради від 17 грудня 2013 року, до Книги “Золотий фонд Фастівщини” в розділ “Видатні земляки Фастівщини, які внесли значний доробок у соціально-економічний та культурний розвиток району” занесено імена:


Литвина Миколи Степановича, 1943 р.н., заслуженого діяча мистецтв України, члена Національної спілки журналістів України, Національної спілки письменників України, кобзаря, композитора, лауреата всеукраїнської літературно-мистецької премії ім. Івана Нечуя-Левицького (1993 р.), всеукраїнської літературної премії ім. Олени Пчілки (1995 р.), всеукраїнської літературної премії ім. Володимира Сосюри (2005 р.), літературно-мистецької премії ім. Володимира Косовського (2012 р.), активного учасника громадського життя села Волиця, за сприяння якого збудовано церкву Святих апостолів Петра і Павла Української Православної Церкви Київського Патріархату у с. Волиця;


Мороза Андрія Омеляновича, 1940 р.н., члена українознавчого клубу “Спадщина” при Київському будинку вчених (з 1989 р.), краєзнавця-дослідника Фастівщини (досліджені історико-краєзнавчі матеріали доповнили постійно діючу експозицію Фастівського державного краєзнавчого музею відділу “Козаччина” про козацьку добу в Україні та на Фастівщині), ініціатора відновлення кам’яних козацьких хрестів у селах Королівка, Триліси; встановлення пам’ятних хрестів та меморіальних дощок на місці втрачених церков сіл Королівка та Велика Мотовилівка; пам’ятних знаків, присвячених історичним подіям ХVІІ-ХХ ст. на Фастівщині; автора книг “Дорога до себе” та “По рідній землі з чистим серцем”.

ДЖЕРЕЛО займ

Comments are closed.