У Борові пройшло свято добра

Передноворічне свято в Борові цього року стало як ніколи популярним і зібрало рекордну кількість гостей. На захід до Будинку культури прийшли до тисячі глядачів — через повну посадку багатьом з них довелося стояти. Не лишатись осторонь такої події борівчан заохотило анонсоване вручення новорічних подарунків від меценатів. Звісно, цей аргумент подіяв якнайкраще.

Після двогодинного святкового концерту та розваг діти отримали обіцяне. Дід Мороз зі Снігуронькою роздали малечі аж 500 гостинців. Наборів солодощів вистачило всім без винятку дітлахам — від немовлят і до випускників школи. Таким підсолодженим святом мешканці селища лишилися задоволені.
Частували дітей добродійники Віктор Мялик та його помічник Микола Гірник. У такий спосіб чоловіки вирішили популяризувати традиційне для Борови новорічне торжество — щоб воно згуртувало якомога більше односельців, подарувало їм радісні емоції та святковий настрій.

“Я пережив тяжке дитинство. Тому чудово розумію яке значення для кожного малюка має Новий рік. Це подія, яка запалює в маленьких серцях віру в дива, породжує заповітні мрії. Така собі казка наяву, на яку дітлахи покладають власні найщиріші надії. А найголовніше — що це напевне єдине свято, яке так стимулює їх бути хорошими людьми, гідними подарунка. І цей вогник добра важливо підтримувати, аби він не згасав у душах підростаючих особистостей. Сподіваюся, що отриманий із рук Діда Мороза дарунок зміцнить віру дітей в самих себе. Адже кожен із них вартий того”, – пояснив прояв власної турботи Віктор Мялик.

текст надіслано по е-мейл

захід відбувся 27.12.2015

микрозаймы и займы онлайн без отказа

Comments are closed.