«ТВОЇ ЛЮДИ, ФАСТІВЩИНО!»

Триває проект музею «ТВОЇ ЛЮДИ, ФАСТІВЩИНО!»

11 грудня 2015 року о 16:00 годині у Фастівському державному краєзнавчому музеї відбудеться відкриття персональної фотовиставки фастівчанина, члена Національної спілки фотохудожників України, учасника доленосних подій на Майдані 2013-2014 років

Олександра Григоровича Тимошенка

 

«СВІЙ ДО СВОГО, ПО СВОЄ.

ЗНАЙДИ СЕБЕ, ЗНАЙДИ СВОЇХ»

 

Олександр Тимошенко (нар. 1952 р.) з юних років захоплювався фотографією. У 1969 р. закінчив Фастівську середню школу № 1.

Закінчив Київський інститут інженерів цивільної авіації у 1975 році., Інститут журналістики –  в 1987.

Член Національної спілки фотохудожників України з 2005 р.

Понад 30 років життя присвятив документальній, комерційній та творчій фотографії. Активний учасник всеукраїнських конкурсів, успішно працює в галузі мистецтва художньої та документальної фотографії. Нагороджений численними дипломами.

У 90-х роках працював фотокором у столичній періодичній пресі. Крім того, автор активно займається громадською діяльністю – вже багато років очолює громадське об’єднання «Млинок», що діє на Фастівщині.

Під час буремних подій часів Революції Гідності як фотожурналіст з 26 листопада 2013 р. по 18 лютого 2015 р. висвітлював мирні акції протесту громадян. 18 лютого 2014 р. отримав два поранення на вулиці Інститутській. Після тривалого лікування опрацював архів своїх зйомок, започаткував масштабний проект «Свій до свого, по своє. Знайди себе, знайди своїх» та провів близько 10 персональних фотовиставок у Києві, Хмельницькому, Львові та Рівному. Передав близько 2 тисяч файлів зйомок та 140 відео-сюжетів до Інституту національної пам’яті та як свідчення до Генеральної прокуратури України. У межах відкритого Генеральною прокуратурою України кримінального провадження його визнано потерпілим від незаконних дій міліції та залучено до розслідування злочинів тодішньої влади. За висновком судово-медичної експертизи виявлені тілесні ушкодження, які відносяться до середньої ступені тяжкості, що викликали тривалий розлад здоров’я. Та незважаючи на це він оприлюднює свій фото-літопис та спогади про часи, коли він разом із співвітчизникам виборював краще майбутнє для України.

 

Київська обл., м. Фастів, вул. Радянська, 9

Тел. (04565) 6-11-84, моб. (066) 523-42-08

Email: fastmuseum@ukr.net

  займы онлайн

Comments are closed.