турнір «Здорова нація»

На передодні Дня Конституції 25 червня у селі Велика Снітинка відбувся дитячий футбольний турнір «Здорова нація» . На свято прийшли більше тридцяти місцевих хлопців та дівчат віком від 10 до 14 років, для яких футбол – це не просто гра.

Турнір розпочався з привітання сільського голови Пипко Наталії Дмитрівни,інструктора з фізичної культури і спорту Нетреби Дмитра,та соціального працівника по роботі з дітьми та молоддю Дідик Катерини. Після урочистої церемонії відкриття турніру команди розпочали змагання. Всі матчі супроводжувалися музикою та коментатором, який коментував всі матчі. Під час футбольних матчів на полі точилася запекла та безкомпромісна боротьба. На свято прийшли і вболівальники,батьки дітей і дідусі з бабусями які всіляко підтримували своїх дітей. Кращими гравцями турніру визнано Петренка Івана, Кошару Максима ,Поляка Дениса, Очеретяну Вікторію, Маліновську Тетяну, Лебединця Олександра, Хрищова Олексія. Всі учасники отримали грамоти, а переможці медалі та футбольний мяч, для всіх учасників був накритий святковий солодкий стіл. Турнір проведено на високому рівні. Серед футболістів були хороші гравці, які вирізнялися серед інших. Це чудовий захід для популяризації здорового способу життя. Добре, що всі діти приємно провели час. Турнір приніс чимало задоволення юним футболістам та вболівальникам.
Спорт, мир і дружба поняття нероздільні. Саме в спорті ми єднаємося, саме в спорті ми загартовуємося, саме в спорті ми духовно, морально збагачуємося. Адже спорт – це мир. Після офіційного нагородження діти почали перекличку між собою «Слава Україні – Героям Слава»,тож як бачимо у нас підростають патріоти України.

оригінали ТУТ і ТУТ

інформацію надіслав по е-мейл Дмитро Нетреба кредит на карту

Comments are closed.