тротуар. торгівля.

..центральна площа селища Борова, яку завжди називали “Центром” або “уцентрі”, а зараз “майданом”, історично була не тільки транспортним вузлом з гілками-вулицями, а й торжищем. Базар виникав стихійно поруч шляху, для зручності покупців і продавців, і це добре видно на старих світлинах. Згодом люди отямились, бо зрозуміли, що торгівля створює перепону транспортній безпеці, і облаштували спеціальні місця для цього – базари. Минуло століття, базар був і біля переїзду, і в ямі на старому руслі, і за сільрадою, і на вул.Тітова (під час окупації німцями), і тепер повернувся у центр.

..але сама торгівля “зколіс”, або “з рук”, а точніше – на тротуарі, без забезпечення безпеки та запобігінню колізій, навіть при наявності дозволів, є небезпечною: рух транспорту дорогою відбувається, рух пішоходів тротуаром не можливий і всі сунуть дорогою, можливо різне статись. Впорядкувати це все потрібно, обмеживши зайву “ініціативу” торговців, створивши безпечні і облаштовані місця, прибрати з “парковки” базару зайве і залишити лише асфальт під автівки, зобов”язати торгувати лише на території базару. І все..

..до кадру потрапив один випадок, а їх більше, і всі звикли до ситуації суцільних порушень, бо інакше не знають як, і будуть обурюватись, поки не стане трагедія?
п.с.: доречі, в кадрі той самий погорілий ларьок, який теж встановлено з порушеннями поруч дороги на тимчасових підпорах, але його так і не прибрали. Чому?
получить займ на карту

Comments are closed.