трабли на сайті

..останнім часом почастішили кількісно звернення, стосовно неповноцінного відображення фото на сайті borova.org у повідомленнях, котрий є одним з інформаційних ресурсів на місцевих теренах. Далі цитата: “..вже чимало людей непокоїть те, що анонси на зображення є, а самих зображень – немає!!!
Процес вже затягнувся, да й як подивитись коли світло відключатимуть (на сайті не видно)?
А на Фейсбуці видно!!! Думаю що сайт один, а компютерів (ноутбуків, планшетів) багато, значить шукати де проблема не так складно … можливо хтось з читачів знає що робити.  

..наразі проблему ще не вирішено. Відсутність власного часу, досвіду і необхідних знань для приділення повноцінної уваги, робиться лише поточне інформаційне наповнювання, власноруч і за власний кошт у свій  вільний час. Наявна реклама не покриває витрати на ресурс, щомісячне запрошення про добровільну фінансову підтримку теж не є дієвою, тож моємо що маємо..

..можливо незабаром проблему буде вирішено, і цей сайт перестане перманентно втрачати можливість відображати фото, що є частиною його..

..без урахування наявних фото і відео, що фізично розміщено на інших ресурсах, і поєднанні посиланнями, сам сайт займає лише такий простір. Можливо то вірус або чиєсь втручання, або лише зміна в налаштуваннях під час чергового оновлення на wp, хто зна ..

borova.org 1946 Дисковий простір (сайт+бд), Мбайт

п.с: Версії PHP оновлено до актуальної (7.3.10),  чи є трабли? займы онлайн без залога

Comments are closed.