Тож як ми завершуємо 2015?

Починаємо звітуватися перед виборцями.
Шановні борівчани!
Від дня виборів до місцевих рад пройшло 2 місяці. Це невеликий строк, але життя триває і ви чекаєте від депутатів та селищного голови змін, результатів, дій.
Завтра вже Новий рік.

Тож як ми завершуємо 2015?

Йде щоденна робота з районом, областю та Депутатами Верховної Ради щодо непростої ситуації, яка складається в дитячому садочку №2 “Віночок”. Нажаль, поки що зрушень немає – дуже важко побороти бюрократичну машину і миритися з банальними відписками, які тільки затягують час і залишають людей наодинці з їх тягучими проблемами.

Йде щоденна робота по освітленню наших вулиць. Адже (ви повинні розуміти) для того, щоб вони засяяли на наших щоденних шляхах треба провести безліч підготовчої роботи: бухгалтерія повинна зроботи розрахунки і визначити – яку саме суму коштів наш місцевий бюджет наприкінці року може виділити на ці потреби; потім необхідно знайти найякісніший товар та отримати рахунки; далі йде процедура оплати по безготівковому розрахунку, потім необхідно знайти транспорт, щоб отримати таку кількість ламп, яку в руках не довезти; найскладніше – знайти “вишку” (не просто знайти, а узгодити оплату праці, витратні паливно-мастильні матеріали). І ось лампочки встановили, але не скрізь вони горять! І знову ми стикаємося з тим, що або до плафонів зрізана підводка електропостачання, або вимикається реле посеред ночі, бо обладнання старе і не завжди витримує і часове навантаження безперервної роботи і напругу. До всього додаються “доброзичливці”, які “відстрілюють” лампочки, залишаючи нас в звиклому мороці.

Йде співпраця з комунгоспом по прибиранню стихійних сміттєзвалищ по Борові.

Йде обстеження приміщень для облаштування прийнятних умов станції екстренної медичної допомоги.

Йде розгляд документації закінченого будівництва рентген-діагностичного центру.

Йдуть підготовчі роботи щодо підключення дитячого садка №1 “Калинка” до центрального відведення каналізаційних стоків.

Йде щоденна робота депутатів зі складання актів обстеження умов проживання населення Борової та складання актів-підтвердження фактичного проживання для отримання субсидій.

Йде організаційна робота та проведення щорічних Новорічних заходів (прикрашання ялинки, проведення запалювання вогнів на ялинці, вручення подарунків малечі Борової).

Йде робота з населенням разом з соціальним працівником з нагальних питань (багато одинокоих людей, хворих, полишених без піклування, які потребують втручання селищної ради).

Йде підготовча робота щодо шляхів наповнення бюджету селища для подальшого використання коштів на потреби громади.

Щиро сподіваємося, що ви бачите наші зусилля і старання.
Щиро віримо, що ви не байдужі до життя нашого селища і розумієте, що тільки разом ми зможемо змінити життя в нашому селищі на краще!
Щиро знаємо, що кожен з вас щодня вкладає часточку свого часу, сил, здоров”я, душі для того, щоб ваш двір, ваша вулиця були чистими та світлими, яскравими та затишними!
Щиро дякуємо всім борівчанам, що активно взяли участь в перейменуванні наших вулиць і тепер будуть радувати слух милозвучні назви вулиць: Калинова, Свободи, Зоряна.

Щиро вітаємо всіх борівчан з наступаючим Новим Роком! Хай мир панує в кожному домі, хай будуть гарними ваші сусіди, хай будуть світлими і рівними всі ваші шляхи, хай здоров”я буде багато і багато приводів для радості. Хай посмішки частіше з”являються на ваших обличчях і хай віра в людей додає вам наснаги й самим робити добрі справи!

З Новим Роком, дорогі борівчани!

Liliya Goncharova

займ без отказа

Comments are closed.