типу "колядники"..

..гарна вікова традиція, що існувала раніше і дійшла до наших днів – колядники і засівальники, таки дійшла до “нашихднів” і …трохи деформувалась: яскравий приклад на фото та відео..

..звісно, що це гарна традиція і вона яскрава у відповідному виконанні, але коли ходить і жебракує малоосвічене і злодійкувате бидло, сяйво свята і його позитив зникає – лишається присмак гіркоти.
..на відео за перші дні 2018 року “колядники” котрі до двору не потрапили, на фото інші колядники, які просунулись до двору-хати, і навіть ледь не поцупили телефона, і це у свято!

далі текст з повідомлення:
..такі собі спостереження на 18.00 6.01.2017: в хати ходять малі колядники і колядують “дайте п”ятака, налийте горілочки, іісусик і тд.”, отримають винагороду (цукерки-гроші) а потім йдуть далі. Чому сьогодні почали – то невідомо, але раз прийшли – то виступайте, випадково помітили в момент виступу в їх руках наш мобільник, що до цього просто лежав на поличці у прихожій, а далі… а далі їм подякували, дали копійку, і попросили з хати. Пильнуйте колядників!


..зачинена хвіртка, пес гарчить і гавкає, темна хата – ніщо не зупиняє дітей у їх настирливості, пройшли все і в темну кімнату зайшли, як до себе…


..після інцинденту, коли їх тихо випровадили з двору, йдуть собі вулицею далі “колядувати”. Діти сусідів і їх друзі, прізвища відомі, святкують..

..великий плюс – це наявні камери спостереження, котрі є сюрпризом для порушників, і голі слова можна підтвердити відео. Інші чутки є, але то ж балачки.. взять деньги в долг на карту

Comments are closed.