Тепер – на конкурс обласний!

Вже визначено, хто представлятиме Фастівський район на обласному дитячо-юнацькому конкурсі виконавців сучасної пісні “Калиновий дзвін”

За це право талановиті школярі Фастів­щини боролися на районному відбірковому етапі, який відбувся минулого тижня. У цих ­мистецьких змаганнях, які проходили у кількох номінаціях – серед солістів у трьох вікових групах, вокальних колективів та колективів малих форм (дуети, тріо, шоу-групи, ансамблі до п’яти учасників), взяли участь вихованці тринад­цяти загальноосвітніх навчальних за­кладів. Вони виконували одну пісню рідною мовою у супроводі фонограми.

Переможцем серед колективів стали борівчани – тріо з Борівської ЗОШ І-ІІІ ст. та дует із Борівської ЗОШ І-ІІ ст. З-поміж солістів журі найбільше припав до душі спів Анастасії Дубчак із Великомотови­лівського НВК і Влада Демчука та Івана Лимара з Дорогинської ЗОШ І-ІІІ ст. Всіх їх нагороджено грамотами від­ділу освіти районної державної адміністрації. На сцені обласного конкурсу наші талановиті зем­ляки ви­ступа­тимуть 12 березня – у Миронівці.

Районний етап конкурсу провів відділ освіти ра­йонної дер­жав­ної адміністрації разом із еколого-­етнографічним центром. У журі були начальник відділу культури, молоді та спорту ДРА Тетяна Машовець, методисти ­районного Будинку культури Тетяна ­Верховська та Алла Ткачук, керівник студії музичного розвитку “Бісс” міського Палацу культури Любов Гречина та методист ­районного еколого-­етнографічного центру Інна Солонцова.

За інф. РДА

срочный займ без проверок

Comments are closed.