театральне мистецтво Фастівщини

З великою любов’ю, ми старші наукові співробітники Фастівського державного краєзнавчого музею Валентина Кімліченко і Надія Семенова разом з краєзнавцями готували виставку, присвячену театральному мистецтву на Фастівщині.

Під час збору матеріалів дуже вражала кількість театральних гуртків, що існували протягом ХХ століття на нашій рідній землі. Це і лялькові, і драматичні колективи шкіл, клубів бібліотек, підприємств, і театр одного актора, й театр ліліпутів…

А чи багато людей знає коли і ким у Фастові була поставлена перша вистава, її назву? І, взагалі, кого вважають засновниками та корифеями українського театру?  Скільки людей знає, що відомі не тільки в Україні, а й у світі актори, в тому числі Заслужені та Народні – уродженці Фастова або району?

Саме для того, щоб ви мали можливість дізнатися якомога більше про акторів самодіяльних театральних колективів Фастівщини, ми створили одну із найцікавіших виставок “Сторінки історії українського театру. Фастівщина театральна”. Вам, шановні мешканці та гості міста й району, залишилось тільки прийти до музею і отримати цікаву інформацію та безліч позитивного настрою.

 

Ст. н. співроб.

Надія Семенова

 

займы онлайн без залога

Comments are closed.